Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a jobb megoldás?

Melyik a jobb megoldás?

Figyelt kérdés

2020. aug. 31. 11:02
A kérdező szavazást indított:
(1) Jelentkezni minden olyan állásra, ami tetszik, de nem felelsz meg teljesen a kiírásoknak (pl. nyelvtudás, végzettség, tapasztalat)
(2) Csak olyanokra jelentkezni, aminek 100%-ban megfelelsz, el tudod látni egy rövid eligazítás után
(3) Jelentkezni mindenhová, kazánkovácstól kezdve az ötvösig, hátha bejön valami
15 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első, de azért hozzátenném, hogy max egy feltétel legyen, aminek nem felesz meg.
2020. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pl. ha felsőfokú szakirányút kérnek, de nekem csak középfokú van, az még belefér?

Vagy fluent English helyett csak B1, B2 a szint?

2020. aug. 31. 11:13
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Ez szerintem a kétségbeesettségi szinttől függ.

Amíg nem sürgős, nyugi van, addig próbálkozhatsz kényelmesen és 2.

Ha ezek nem jönnek be és kezdesz ideges lenni, akkor 1.

És amikor már rengeteg ideje nincs semmi, veszélybe kerül hamarosan a a napi betevő, akkor 3.


Remélem, hogy nem kell eljutnod a 3-ig, sok sikert!

2020. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
A végzettségnél belefér, a nyelvtudásnál nem. A B1-2 túl messze van a fluenttől, és azt tuti nem véletlenül írták bele.
2020. aug. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat hónapja keresek állást, vajon a 3-as szint mikor jön el?
2020. aug. 31. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni.
2020. szept. 1. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nekem tizenöt éve ez másfél év után jött el, akkor jöttem el külföldre. De ahogyan a 6-os is mondta, ezt csak te tudod eldönteni.
2020. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!