Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Erotikus chat operátor állásra...

Erotikus chat operátor állásra jelentkezett már valaki? Nagyon sokszor szembejön, mit takar ez ?

Figyelt kérdés

Online chat operátorként hirdeti, semmi webcam vagy telefon, csak chatelés egész normális fizetésért (nem húde sok, de úgy átlagos)


egész jól összerakott weboldaluk is van onlineallas pont com néven ...


2020. aug. 31. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Ő az, aki chatel a klienssel, miközben a csaj ujjazza magát. Mivel elég nehéz egyszerre ujjazni és gépelni.
2020. aug. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nemrég én is szemeztem ezzel a lehtőséggel, de inkább kihátráltam belőle, mert regisztrálásoddal "aláírod" a titoktartási "szerződést" miszerint ha megszeged, akkor napi 700 ezer, 10-40 milkát hajthatnak be rajtad, mindenféle bizonyíték és indoklás nélkül.😂
2020. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Oh baby oh baby oh baby"
2020. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!