Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes jelentkezni szerintete...

Érdemes jelentkezni szerintetek ilyen munkára?

Figyelt kérdés

Újságban találtam a hirdetést!

: Betanított operátor pozícióba keressük új munkatársainkat!

- Átköltözési Bónusz, és megbecsülési díj:

- Összesen 100.000 forint plusz jövedelmet biztosítsunk, minden új kollégánknak!

Bérezésen kívül :

- 13. havi fizetés +rendszeresen emelkedő bérezés

- Nettó 50.000 üdülési támogatás

-Bruttó 30.000 karácsonyi utalvány

-Előrelépési lehetőség + ingyenes angoltanfolyam

-Ingyenes szállás, Ingyenes étkezés

- + Akár minden hetvégén terített hazautazás!


Folyamatosan emelkedő bruttó bércsomag : 250.000-290.000



Mit gondoltok? Pályakezdő vagyok! Megérné?



2019. szept. 29. 18:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egyébként 8 általánosom van, és egy OKJ-n szerzett targoncás jogsi!
2019. szept. 29. 18:40
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Inkabb targoncas munkat keress :) az is jol fizet gyarakban
2019. szept. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
A 8 általános miatt azt mondom, hogy igen. Viszont én a helyedben lehet megpróbálkoznék kimenni Ausztriába vagy Németországba munkaerő közvetítő által. Keresnek mindig targoncásokat és 1500-2000 eurót meg lehet keresni.
2019. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2. Igen, tudom hogy jól fizet!

De valamiért a targoncázás nem jön be annyira :(

3. Igen..Ezlenne a terv majd a későbbiekben..

Talán majd 1x megszeretem a targoncázást! De most jobban érdekelne egyenlőre valami ilyesmi meló :)

2019. szept. 29. 18:58
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
8 általánossal jó lehetőség lehet.
2019. szept. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

És mit takar alapvetően az operátor?

Mennyire nehéz, mennyire nagy a nyomás az emberen?

2019. szept. 29. 19:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol termék csomagolását, összeszerelét, gépbeállítást, dokumentálást és ellenőrzést is lefed ez a terület. Könnyű fizikai munka.
2019. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az operátor a sori dolgozó.

Az, hogy mit kell csinálni a cég profiljától függ

2019. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Okés köszi! Még annyit, hogy kB a meló az ország másik felében van! Én pedig 20 éves vagyok jelenleg.. Mit tanácsoltok, vigyek magammal pénzt egyáltalán, vagy ők állnak mindent? Elvégre is az van a papíron hogy szállás, étkezés. Jelenleg sajna nem állok olyan jól azért, anyagilag hogy sok pénzt vigyek magammal!
2019. szept. 30. 13:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Munkásszállót biztosítanak? Szerintem kp-t semmiképp ne vigyél, inkább kártyán legyen nálad pénz és azt jól rakd el. Egy ismerősöm a munkásszállókról nem sok jót mesélt, ott lopják meg egymást ahol tudják. Én a helyedben megpróbálnám a végzettséged ismeretében. Amíg bírod csinálod, gyűjtesz egy kis pénzt majd ha már nem bírod hazamész, jobb mint a semmi. Gondolom keletről jönnél nyugatra. Ha meg már itt vagy innen egy lépés Ausztria, Németország, én megpróbálkoznék onnantól már külföldi álláslehetőséget nézni. De mondom kezdetnek nem rossz és jobb mint a semmi.
2019. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!