Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan írjak modern önéletrajzot?

Hogyan írjak modern önéletrajzot?

Figyelt kérdés

Még tanulok, de csak szimpla érettségim van nulla tapasztalattal. Így nem tudom mit lenne hasznos bele írni az adatokon(név,születési idő, lakhely(város szinten) és az elérhetőségek) és az érettségim meglétén kívül. (Gyakornoki álláshoz szükséges az önéletrajz)


Köszönöm előre is a normális válaszokat!



2020. szept. 2. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elvégzett iskolákat, ECDL vizsga, vagy bármilyen olyan vizsga, eredmény ami kiemelkedő, ha volt akkor a nyári munkát helyét, jogosítvány, gépírás. Minél több képességet amire szert tettél a tanulmányaid és eddigi életed során
2020. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze előtte tölts le egy mai 2020-nak megfelelő mintára épülő önéletrajzot és ezeket a dolgokat szerkeszd bele
2020. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddig válaszokat :)


#1 Ez a probléma, hogy egyenlőre még csak érettségit szereztem. Erre fordítottam az összes erőm, hogy a lehető legjobb legyen, de így nincs semmilyen más végzettségem. Elektronikai cégnél nem hiszem annyira előnyt jelentene a közismereti és szakmai informatika érettségim megléte, hogy ki kellene emelnem. Bár lehet, hogy rosszul gondolom.


#2 Már próbáltam, de kb 1/3 oldal se volt. Kínosnak találom, hogy ennyire nem tudok semmit beleírni így 19 évesen.

2020. szept. 2. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De 19 éves vagy, ha jól sikerült az érettségid akkor nincs semmi gond. Írd bele a képesítéseidet, mindent ami valamennyire releváns és ennyi. Nem egy 40 éves ember vagy, hanem egy diák, nem várják el hogy tapasztalatod legyen bármilyen munkakörben
2020. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
En az egyik Professionos sablont hasznalom, ami jol nez ki, es a szakmai hianyossagaimat probaltam egy mini onjellemzessel helyettesiteni. Mivel en konkret munkakorre akartam vele jelentkezni, ezert nagyjabol olyan, mintha egy rovidke motivacios level lenne. Mondjuk nekem van munkatapasztalatom, igy tudtam magamrol olyat irni, ami relevans, de mindenkepp tennek bele valami szoveget magadrol, amivel esetleg kitunhetsz a sok masik ember mellol, akiknek csak fel van toltve a suli meg par munkahely.
2020. szept. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!