Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetséges, hogy azért álmodom...

Lehetséges, hogy azért álmodom folyton ezt, mert kiakarom tanulni a lelkem mélyén?

Figyelt kérdés
Minden egyes nap azt álmodom, hogy a vágyott szakmámban dolgozom vagy kitanulom azt. Rólam annyit tudni, hogy úgy érzem elpazaroltam az időmet egyetemre és nem azt tanultam amit szerettem volna. Ezt nagyon bánom, de az időt nem tudom vissza fordítani. Szívesen tanulnék még, viszont dolgoznom kell, hogy eltartsam magam, mert szüleim hát tudjátok, hogy van ez, nem támogatnak, letojnak mi van velem stb. Ezért úgy döntöttem, hogy inkább dolgozom. Már 2 éve nem is láttam őket.Bár munka mellett is lehetne dolgozni. Lehet ezt kellene tennem? 23L
2020. szept. 7. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagy, előtted még az élet. Munka mellett is lehet tanulni, én is kitanultam újabb dolgokat, fejlesztettem magam munka és vállalkozás mellett. Vágj bele, fiatal vagy még.
2020. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2020. szept. 7. 15:29
 3/7 anonim válasza:
100%
Nagyon nagyon fiatal vagy még! Bármit elérhetsz!!!
2020. szept. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól írod munka mellett is lehet dolgozni :) sőt munka közben szoktak igazán :)
2020. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Munka mellett akar tanulni,csak elírta. :D
2020. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Őszintén szorítok neked kérdező! :)

Ha vágysz arra a tevékenységre, én azt mondom tedd meg a kezdő lépéseket felé!:)

2020. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Folytatom tovább a képzést, azóta már csak egyszer álmodtam vele. :D
2020. szept. 23. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!