Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen Eurnics-ban dolgozni?...

Milyen Eurnics-ban dolgozni? Jó a fiztés, rugalmas a beosztás?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat tudtok esetleg írni?


Munkát keresek, és kaptam egy fülest, hogy nemsokára meghirdetnek onnan egy munkát a környékünkön. Gondoltam körbekérdezek előtte.



2020. szept. 8. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat, aki dolgozott ott, utálta. Azt mesélte, hogy alig volt fix fizuja, brutálisan kellett zaklatni minden betévedő embert, és rájuk sózni minden vackot, hogy a jutalékból pénzhez jusson. Ezek alapján én nem ajánlanám.
2020. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Próbáld ki és megtapasztalod, az hogy ki kitől mit hallott arra ne alapozz! Akkor soha nem lesz munkád, mert mindig mindenki negatívat mond, csak hogy elvegye a kedved, remény érzeted. én már senkit nem kérdezek semmiről, megyek és megnézem megtapasztalom magam, nem tudhatod neked mi jön be. Azért mert másnak nem ment, nem biztos neked nem menne.
2020. szept. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 Egy egyszerű kérdésen hogyan tudsz ennyire kikelni magadból?

Korona miatt nincs itt sok munka, de folyamatosan jelentkezek, csak a nagyobb vállalatokról érdeklődöm.

Felesleges háborognod más életén.

2020. szept. 8. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Én nem vagyok felháborodva, csak leírtam a véleményem. Ha ez a ehetőség van ragadd meg, ennyi, de a te dolgod, igazából nem érdekel mit csinálsz, csak tanácsot adtam.
2020. szept. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy modort lehet tartani.
2020. szept. 8. 13:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen modor? Semmi sértő nem volt benne, mit sírsz?
2020. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!