Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kb mennyit keres egy McDonald'...

Kb mennyit keres egy McDonald's/Burger King/Starbucks üzletvezető? Tényleg van ezeken helyeken karrierépítésre lehetőség?

Figyelt kérdés

2020. szept. 8. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
250
2020. szept. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag semmit, a szombathelyi egység vezetőjeként (Burger King) kerestem 270-et átlagban, ez a nagy "üzletvezetőség".

A barátnőm dupláját hozta haza jattal, egyszerű pincérként.


Inkább ingázok Ausztriába, nekem közelebb is van Bucsuból és megvan a duplája.

Remélhetőleg pár év múlva nyitom a saját helyem, nah, az lesz az "üzletvezetőség", nem a multi franchise.

2020. szept. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem üzletvezetői, hanem mérnöki oldalon es a mc donalds ott br. 600k és céges autó plusz cafeteria van.
2020. szept. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem fejvadászos interjú, mert az ilyen állásokat nem hirdetik meg az alap álláskereső portálokon.
2020. szept. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint a mérnöki oldalon sem bőkezűek. El kell felejteni, hogy ezeknél a cégeknél "karrier" valósul meg...
2020. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
A Mekiben az üzletvezető ugyanúgy lapátolja a krumplit, mint a többiek, csak ellát egyéb koordinációs feladatokat is. Nem tudom innen hogyan lehet feljebb lépni...
2020. szept. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
#5.: Szerintem ez a bér elég jó még Budapesthez képes is és akár pályakezdő is kaphatja a fent írt összeget. Biztos sokat kell dolgozni de ennyi pénz katával kapsz kb. meg informatikus ként pár év gyakorlattal magad mögött, szintén Budapesten. És én jelenleg ennek a bérnek a felét kapom amiket ott felsoroltam vagy csak a 40%-t bruttóban, úgyhogy...
2020. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
50%
210- et kap pár fokkal lejjeb😆 pozícióban lévők, most. So kb 300 at kereshetik meg.
2021. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!