Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha irodai/ügyfélszolgálatos...

Ha irodai/ügyfélszolgálatos munkát keresek, hova érdemes beadni személyesen az önéletrajzom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy semmi esélyem, meg az első kukába kidobják, de hátha. 30.000es város. Ami eszembe jutott: önkormányzat, ilyen telenor, vodafone vonal, utazási irodák. Hova lenne még érdemes beadnom?


Köszönöm.


2020. szept. 9. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát utazási irodába semmiképp se jelentkezz - mivel azok most "haldokolnak"


A többi helyen meg az a baj, hogy egy kisvárosban inkább ismeretség alapján kerülnek be az ilyen helyekre az emberek, nem annyira vadidegenként, önéletrajzzal.


Próbálj meg inkább ismeretségi körben érdeklődni, hátha valaki tud állást.

2020. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mondod h mindenhova protekcio kell... Szted hulye vagyok h nem tudom? Egy probat azert meger, 1 orat raszanok az eletembol...
2020. szept. 9. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Na, megint egy kérdező, aki kioktatja a jószándékkal válaszolót.


Annyira elegem van már ebből, hogy szépen le is fogtok szoktatni, hogy BÁRKINEK válaszoljak.

Idejövök, hogy segítsek szabadidőmből, és akkor jól "pofánvágják" az embert.

Hát, kérdező, megyek inkább pénzt keresni - annál sokkal értékesebb és drágább az időm, mint hogy ilyen emberekre pazaroljam :-(

2020. szept. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De b+ annyira alap hulyesegeket tudtok leirni... Mintha vmi burokban elo fogyatekos lennek, aki nincs tisztaba a dolgokkal. Nekem meg abbol van elegem, hogy felteszek egy kerdest es nem arra valaszoltok...
2020. szept. 9. 18:08
 5/6 anonim válasza:
100%
Hát kérdező, téged biztos nem vennélek fel ilyen hozzáállással sehova, majd az ügyfelet is így elküldöd a fenébe? :D
2020. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a helyi postát.
2020. szept. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!