Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha teljes munkaidő van megjelö...

Ha teljes munkaidő van megjelölve egy hirdetésben, de én részmunkaidőben szeretnék dolgozni érdemes lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés

Jelenleg van egy 8 órás munkaviszonyom egy nyomdában váltott műszakban (06-14 és 14-22 hetente váltva), viszont bank/biztosítási szektorban adminisztratív munkakörben szereztem tapasztalatot és megfogalmazódott bennem, hogy szeretnék mellékállásként pénzt keresni. Már jelentkeztem számomra megfelelő hirdetésekre, ezek folyamatban vannak, csak ugye alapvetően teljes munkaidő volt feltüntetve, de én max 4- 6 órát tudok/szeretnék dolgozni. Akár távmunkában is, a jelenlegi körülmények között lehet erre nyitottak lettek a cégek de nem ragaszkodom hozzá.


Szerintetek lehet esélyem? Van valakinek tapasztalata erről? (Mondjuk megpróbáltam mert nem veszítek vele semmit)


Egyébként félreértés ne essék elmennék én takarítani is, nem büdös a munka, ha arról lenne, szó de kétségkívül jobban örülnék, azért ha olyan munkakört szerzek meg ami közelebb áll a szívemhez.



#álláskeresés #másodállás #részmunkaidő #bankimunka #biztositoimunka
2020. szept. 13. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Ha nem kérdezed meg, sosem tudod meg, mi lett volna, ha.

Mondd el, mire gondolsz, hátha a másik fél is nyitott lesz a megoldásra!

2020. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Hát ez nagyon attól függ, hogy az adott munkáltató mennyire rugalmas ebben. Mindenképp jelentkezz és lehet, hogy nyitott lesz rá.


Nálunk pl osztály függő is, az egyiken ha teljes munkaidő van meghirdetve, az azért van mert a munka is olyan és mindenképp olyat akarunk.

Egy másik osztálynál viszont, épp 3 hete vettek fel végül 2 részmunkaidőset.

2020. szept. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen itt olyan cég kell aki ebben partner tud lenni. Hiszen igaz Nekem is rugalmasak kell lennie, de a cégnek is. Hát eddig kaptam elutasítási értesitőt de egy jó pár még várakozik. Ezeket meg árom aztán meglátjuk mi lesz.

Ment a zöld kéz a válaszokra.

2020. szept. 15. 15:47
 4/4 A kérdező kommentje:
várom *
2020. szept. 15. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!