Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik/dolgozott itt bárki...

Dolgozik/dolgozott itt bárki Konyhai kisegítő vagy iskolái konyhán, tálaló konyhásként ?

Figyelt kérdés

Vagy konyhai kisegítőnek kiadónak egy intézményben .


Gondolkodom ebben a munkakörben de , jó lenne rálátni mégis miből áll ez a munka. Bár tudom elég tág a ez a munkakör.


Pl egy konyhai kisegítőnek segítenie kell előkészülni nyitás előtt , munka közben a kajákkal és kiadni az adott ételt ?

Asztalt töröli beszedni a tányérokat.

Gondolom elég strapás és hálátlan ha egy étteremről beszélünk.


Egy iskolában mint tálalókisegítő gondlom könnyebb és egyszerűbb a dolga az embernek ...


Szóval aki dolgozott már ilyen munkakörben írjon.

Gondlom az ilyen melók minimál béresek...

Mi számít jó fizunak egy ilyesfajta munkakörben ?



2020. aug. 15. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Esélytelen vagy a kérdéseddel, itt mindenki közép, illetve felső vezető, vagy programozó, milliós fizukkal. Ja van egy gépkezelő nettó 450e-el. Konyhásról nem tudok.. Bár lehet a Balázs nevű srác tud segíteni, valamikor talán mosogatott is, legalábbis azt mondta itt az oldalon.


A konyhai kisegítő tudtommal végzi a piszkos munkát, mosogat, kiviszi a szemetet, ilyesmi. Max az asztalokat szedetik majd le veled, szerintem ételt nem fogsz osztani. Szerintem csak akkor vállald, ha tényleg nincs más lehetőség.

2020. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

107 ezer forintért dolgoznak mindenhol, jobb esetben ingyen étkezés is jár hozzá.

Ahogy az egyes írja, néhol zöldség stb előkészítésbe is bevonják őket.

2020. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én dolgoztam tálalóként.


Kaját kiadni, evőeszközöket kirakni, asztalokat tisztán tartani, majd ahogy jönnek vissza a gyerekek folyamatossan kell mosogatni gőz erővel mert nincsen annyi tányér ahány több száz gyerek így el kell mosni meg is száradnia, ugyanugy az evőeszközöknek, tálcáknak is.... Abban az időben amikor jönnek ebédelni szó szerint 10 másodpercre nem tudsz megállni tempósan kell dolgozni.


Aztán mikor lement az összes osztály azért kell tempósan dolgozni, hogy három órára végezzetek.


A konyhai kisegítő az meg zöldségeket pucol, húsokat vág, krumpli pucolás stb.. igazából mindent amit a szakács kér tőle.

Ez sem egy álommeló de ha normálisak a munkatársak kibirható.

2020. aug. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!