Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek megint le fognak...

Szerintetek megint le fognak állni a iskolák, gyárak stb.. minden a koronavírus matt?

Figyelt kérdés

Mert nálunk már az irodai dolgozók és a főnökség el kezdte be tanulni az operátorok munkáit. Logisztika, termelés, targoncázás stb...

Mert ha megint be üt a járvány akkor a munkások felét el küldi.

Minimális működéssel, de menni fog a gyár.



2020. szept. 15. 11:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem
2020. szept. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
De amúgy ez melyik gyár?
2020. szept. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom most az a cél, hogy ne álljon le a gazdaság, de nyilván változások lesznek a vírus miatt.

Ugye azt is nézni kell, hogy egy gyár szempontjából, ha csökken az igény a termelésre, nem tudnak ugyanakkora erővel működni, hisz nem lesz rá igény, így kénytelenek lesznek elküldeni embereket. Másrészről viszont gondolom az is a cél, hogy ne menjen teljesen csődbe, tehát ahogy te is írtad, minimálisan, de működjön azért a termelés.


Érdemes neked is megtanulni más pozíció munkáját is, hisz szerintem azokat fogják megtartani, akik szélesebb képesség palettával rendelkeznek. Az én volt munkahelyemmel is ez volt. Mondta a főnök, hogy jobban szereti azokat az embereket, akik több pozícióba is be tudnak ugrani ha gáz van. Csak, hogy értsd: én mondtam fel, ő meg akart tartani. Szóval biztos van igazság az egészben.

2020. szept. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én jelenleg próba idős vagyok a cégnél 15 napja vagyok ott. Jelenleg nem akarja a cég hogy más pozíciót is meg tanuljak pedig van rá lehetőség.

Rajtam kívül úgy tudom hogy 23 próba idős van. Ha el kell küldeni valakiket azok mi leszünk.

Győr Grosshaus egy német cég.

2020. szept. 15. 11:32
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
ÉS az irodisták operátorként dolgoznak? KAMU
2020. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem KAMU!! Az irodisták ahogy már írtam el kezdték be tanulni az operátorok munkáját. Ha embereket fognak el küldeni akkor legyen kivel pótolni. Mert az irodistákból elég sok van a cégnél.

pl.. Az irodista le dolgozik a cégnél 8 órát utána meg még maradjon ott 2-3 órákat dolgozni operátor pozícióba.

2020. szept. 15. 12:26
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Írd meg az indexnek ez hír lesz!
2020. szept. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Minek írjam meg? Hasznom nem lenne belőle max ki rúgás.
2020. szept. 15. 12:28
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Bazsikám neked aztán van időd napi 72 órákat dolgozni! Csoda, hogy még bírod egészséggel!
2020. szept. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy ezért tanulnak be az irodisták, lehet a járványtól félnek a lebetegedésektől, ha úgy van akkor be tudjon egy irodista is ugrani, viszont akkor az ő munkáját ki fogja helyettesíteni? Azért egy irodista nem csak a körmét reszelgeti
2020. szept. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!