Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » TB - és bérszámfejtő OKJ-s...

TB - és bérszámfejtő OKJ-s végzettséggel ismeretség nélkül hol tud az ember elhelyezkedni kezdőként?

Figyelt kérdés
Minden cég akik hirdetnek állást, mind min. 1-3 év tapasztalatot várnak el. Egy frissen végzett okj-s hogy tud elindulni? Kérlek titeket csak akkor írjatok ha valóban tudjátok a választ és nem trollkodtok. Mert nem vicces, hogy az ember fizet nem keveset, meg tanul aztán nem tud elhelyezkedni. Köszönöm!

2020. szept. 17. 11:36
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
:D Igen felajánlják a takarítói állást max.
2020. szept. 17. 21:28
 12/23 anonim ***** válasza:

Kincstár.

Simán felveszik a kezdőt. Én anno írtam egy hibátlan tesztet, a leggyengébb került be, mert a segghülye főnöknek ciki, ha többet tud az alkalmazott. Van is fluktuáció rendesen.

2020. szept. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Valaki azt írta kevés, ez csak egy kiegészítő képzés. Minek a kiegészítő képzése? A másik meg találtam olyan hirdetést ahol okj- végzettséggel keresnek, a 10. kerületben, de min 1-3 év tapasztalattal, nah oda nem vágom hogy lehet eljutni, ha az utolsó hozzászóló meg azt írja a leghülyébbet veszik fel egyes helyekre, mert ha teli ponttal sem vesznek fel akkor mégis mivel? Nem feltétlen a hü.lyét veszik fel szerintem, lehet hogy csókos az illető, a többi meg tök mindegy mit csinál? A Kincstár se rossz hely szerintem, a fizetés más kérdés
2020. szept. 18. 07:42
 14/23 anonim ***** válasza:

13, nem, nem csókos. Sajnos a vezetők azok a kincstárakban.

Van, ahol annyi esze van, hogy tudja magáról, hülye a szakmához, és a legjobb embereket gyűjti maga alá.

De van, aki az idiótasága mellé még el se tudja viselni, hogy más okosabb nála, és a leggyengébb jelentkező mellett dönt. Nem véletlenül szív sok közalkalmazott a kincstári számfejtés miatt.

2020. szept. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Az remek! És amikor bemegyek a Kincsárhoz akkor egy hozzá nem értő ad nekem ott tanácsokat? :O Az rendkívül faxa.
2020. szept. 18. 07:56
 16/23 anonim ***** válasza:
hát, ez van, de papíron lesz három év gyakorlatod és mehetsz nromális helyre.
2020. szept. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Hát így biztos hogy nem jutsz előre, ha olyantól tanulsz aki sz.art sem ért hozzá! Nem leszel jó szakember ezáltal hogy vennének fel normálisabb helyre? Ez a baj sok szakmával, hogy a nem hozzáértők oktatnak és a fas.zságot tanítják, meg a 100 évvel ezelőtti bar.omságokat. :/ Háát köszönjük! Elvárások bezzeg az egekben, de kitől tanulj? Ahány iskolába jártam, mindnehol az elavult dolgokat tanították, alapvető dolgokat nem tudtak a szaktanárok, gyakorlati okttaók, aztán kikerültem az életbe és olyan helyek lettek volna, ahol alkoholisták meg lezülledtség van bejelentetlen munka mellett. Ahol van színvonal oda meg elvárják a szaktudást, de ha nincs kitől tanulnod, nincs miből szaktudást sem szerezned és nem akar senki tanítani még ingyen sem! Mert nem egy helyen ajánlottam fel, hogy ne fizessenek csak tanulhassak, akkor még édesanyámmal éltem úgy gondoltam megtehetem, de ahogy eltelnek az évek és nincs ilyenre lehetőség már nem ajánlhatom fel, mert nem 20 éves vagyok már.
2020. szept. 18. 08:12
 18/23 anonim ***** válasza:

HA értene hozzá sem segítene, nyugi.

Azzal fogsz fejlődni, hogy ami felmerül kérdésként, annak utána jársz, van rengeteg szakmai csoport a fb-n, segítenek.

2020. szept. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelek, értem a problémádat és egyet is értek az érveiddel. Viszont kicsit képzeld bele magad egy munkáltató helyzetébe. Neki szüksége van valakire, akire rá tudja bízni a bér+tb ügyeket. Jelentkezel te, egy pályakezdő, aki még sosem dolgozott ilyenben, csak van róla egy papírod. Meg jelentkezik egy olyan ember, aki mondjuk már 10+ éve ezt csinálja, tudja mi hogy megy, minek mi a menete, stb. Vészesen közeledik a 12-e, vannak felvételek, leszámolók, stb. Neki arra nincs ideje, hogy téged tanítgasson, aki nagy valószínűséggel még nem látott élesben 08-ast.

Te, mint munkáltató kit vennél fel?

2020. szept. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
19-es: Igen, amit leírtál szituációt az érthető, de a valóság az, hogy a legtöbb cég van, hogy hiába várja a több év tapasztalattal rendelkezőt, ha az nem jelentkezik, szóval újra és újra meghirdetik az állást és inkább nem vesznek fel senkit, hogy hátha jön egy tapasztalt, miközben annyi idő alatt mondjuk rég betanult volna egy pályakezdő.
2020. szept. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!