Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » TB - és bérszámfejtő OKJ-s...

TB - és bérszámfejtő OKJ-s végzettséggel ismeretség nélkül hol tud az ember elhelyezkedni kezdőként?

Figyelt kérdés
Minden cég akik hirdetnek állást, mind min. 1-3 év tapasztalatot várnak el. Egy frissen végzett okj-s hogy tud elindulni? Kérlek titeket csak akkor írjatok ha valóban tudjátok a választ és nem trollkodtok. Mert nem vicces, hogy az ember fizet nem keveset, meg tanul aztán nem tud elhelyezkedni. Köszönöm!

2020. szept. 17. 11:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%

Nem akarok trollkodni de az csak a te hibád hogy elmentél egy drága képzésre és most gondolsz bele hogy mit fogsz ezzel kezdeni.


Szerintem a legnagyobb esélyed az államigazgatásban/közigazgatásban elhelyezkedni, ott rengeteg pénzügyesre van szükség mert a folyamatok marha messze vannak az automatizálttól úgyhogy van meló bőven. Minisztériumok, háttérintézmények (pl. NAV), egyetemek, állami vállalatok, etc.


Ha nem, akkor próbálj elmenni valahova akár csak ingyenesen is egy gyakornoki poziba, és utána akkor már mondhatod hogy van tapasztalatod:)


Azért keres mindenki tapasztalattal embert mert a munkáltató szeretné elkerülni hogy friss munkavállaló az első hibáit az ő költségén kövesse el.

2020. szept. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
sereg, rendőrség,
2020. szept. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Ember! Nem mentem el elvégezni az okj-t, ezért kérdezek így rá, hogyha megvan egy végzettség hogyan helyezkedek el benne?


A sereg, rendőrség hogy jön ide? Kit érdekel a téma, nem ezt kérdeztem én se katona se rendőr nem akarok lenni, mert ott van felvétel. Az egy undorító munka, csinálja aki alkalmas rá

2020. szept. 17. 11:58
 4/23 anonim ***** válasza:

3.-nak.


1.: Örülni kéne, hogy van melód, és tudsz miből zabálnivalót venni!

2.: A fegyveres testületeknél nem mindenki egyenruhás, nem TEKRamboSWATkommandósDzsekrájen. A legtöbben civil, háttérmunkások.

2020. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

És ezt miért nem lehet normálisan leírni, hiszti és rinya nélkül? Miután nem ismerlek, arra tudtam hagyatkozni amit leírtál, az meg ez volt: "Mert nem vicces, hogy az ember fizet nem keveset, meg tanul aztán nem tud elhelyezkedni." Ez JELEN idő ami azt feltételezi hogy jelenleg ezzel a problémával küzdesz. Úgyhogy csak nyugi.


A seregben meg a rendőrségen is vannak emberek, akiknek számfejteni kell a bérét és a TB-jét.

2020. szept. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a Tb és bérügyintéző csak egy kiegészítő végzettség, önmagában kevés. Hozzánk is rengeteg ilyen önéletrajz jön, de ez a tudás/végzettség önmagában kevés.
2020. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nincs munkám... És továbbra sem érdekel sem a rendőség sem a katonaság
2020. szept. 17. 12:05
 8/23 anonim ***** válasza:
53%

7.-re, a kérdezőnek.


Buta vagy. Nem mindegy, hogy egy gumigyár irodájában, vagy egy kórház irodájában, vagy a rendőr-főkapitányság épületében lévő irodában ülsz, és intézed a melód?

2020. szept. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

5ös, ki hisztizik? Az hogy te megsértődsz ilyenen nem tehetek róla. Azért írtam azt amit, mert ettől tart az ember, hogy fizetsz tanulsz a semmiért egy csomó pénzed időd elpocskolod és ugyan ott vagy mint előtte, ahol a part szakad.


Amiket meg felsoroltatok állami helyeket oda nem keresnek ilyeneket. Akik hirdetnek ők meg csak és kizárólag tapasztalattal. lennének területek amik érdekelnének és sehogy nem tudok így előre jutni, ezért tettem fel a kérdés van e valami ötlet hogy így hogy lehet bejutni céghez? Vagy tényleg ennyire minden a protekción múlik?

2020. szept. 17. 12:10
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha valaki dolgozni akar és van egy érettségije esetleg a fenti OKJ-ja, akkor érdemes bemenni személyesen állami cégekhez, hivatalokba. Lehet nem a szakmában fog dolgozni, lehet nem sok pénzért, de szinte biztos hogy valami munka lesz.
2020. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!