Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon miért nincs...

Magyarországon miért nincs szociális háló?

Figyelt kérdés

munkanélküliként gyakorilatilag összeomlik az életed, jobb esetben kapsz 3 hónapig segélyt, de az se sok és sokszor megélni se elég.


Tudom hogy nálunk sok a pszichopata elmebeteg akik éhen halt emberek hunlláit is kéjes mosollyal kerülgetnék az utcán, de ez micsoda?


2020. szept. 17. 12:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%
Troll. Ne etessétek.
2020. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%

A szigorítás annak köszönhető, hogy régen rengetegen visszaéltek a helyzettel, és hosszú hónapokig nem is kerestek munkát, hisz a semmire is járt a segély.


Én sem gondolom, hogy igazságos - főleg az a része, hogy az is 3 hónapig kapja, akinek épp megvan a 360 napos jogviszonya (megelőző években), és az is, akinek mondjuk 30-35 éves folyamatos jogviszonya volt. :-(


A segély nem arra van, hogy megélj belőle - hanem csak arra, hogy átsegítsen egy átmeneti nehéz helyzeten. Mindenkinek készülni kell arra, hogy kerülhet ilyen helyzetbe, és erre a célra takarékoskodni kell (amíg van állása).

2020. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

#1: (2-es vagyok)


Bocsánat, nem ismertem fel azonnal, hogy ez a munkaügyes troll lehet... :-))))))

2020. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
Nem, ez Bazsi.
2020. szept. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Érdekes módon egyetlen nyugati országban sincs ilyen elmebeteg "szociális" háló.


S akkor csodálkoztok hogy bűnözés van.

2020. szept. 17. 12:15
 6/29 anonim ***** válasza:
0%
ÍGy is túl sok pénzt kapnak elég ez is bőven
2020. szept. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

" Mindenkinek készülni kell arra, hogy kerülhet ilyen helyzetbe, és erre a célra takarékoskodni kell (amíg van állása)."


Ha nem számíthatsz az államra minek van ennyi adó?

2020. szept. 17. 12:18
 8/29 anonim ***** válasza:
55%
trollalá-trollalá-trollalá.... :-DDD
2020. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Ha nem számíthatsz az államra minek szednek német szintű adókat?Hm?


Nevetséges ez a sok fidesz troll.

2020. szept. 17. 12:20
 10/29 anonim ***** válasza:
63%

"Mikor tiltják le ezt a félkegyelműt?"


Úgy is visszaregisztrál. Már vagy három tucat különböző felhasználója volt az évek során.

2020. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!