Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki valamit a KAPTÁR...

Anton1985 kérdése:

Valaki valamit a KAPTÁR Emberi Erőforrás Menedzsment Kft.-ről?németországba keresnek leltározásra embereket. Dolgozott e már valaki nekik? Guglin semmit nem találtam még eddig...

Figyelt kérdés
2020. szept. 18. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Magyar közvetítő cégen keresztül akarsz kimenni dolgozni ?

Ezekről csak rosszat hallani. Ha tudsz németül akkor próbálj meg saját magadnak intézni állást kint. Ha nem beszélsz németül akkor csak az alja munka jut és nagy eséllyel igyis ugyis átvernek.

2020. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

dolgoztam náluk egy rakás szar semmit sem akarnak megoldani rendesen..

a szállások szarok de ők mossák kezeiket "mindent megtesznek"

ja ..

mikor be kerülsz egy olyan szállásra ahol mosógép sincs de a kocsit amivel jársz melozni nem használhatod mosodába járásra kicsit szánalmas szerintem :D (pedig mosni kellett mert naponta 200-300kmeket utazgatsz mikor hova kell menni..)

vagy amikor olyan szállodába vittek lakni pár hétre az egyik szállásról ahol közös szobába tettek 6-7 embert mert nem volt annyi szoba mint kellett volna (hirdetésekben meg 3 ember van 1 szobában max meg ugye párok külön ja ha sikerül..) xD persze "ez átmeneti"aztán ezt tervezték kb 1 hónapra ..

és ez után jött a szálloda ahol hűtő sem volt de legyél boldog van hol aludni xD

a fizu nem volt annyira szar .. miután elintézték az adót rendesen azért is 1 hónapig kellett könyörögni hogy ne vonjanak már le fölösbe rakás pénzt ha csak pár papirt kéne kitölteni ..

de ezeknél a munkáknál ez szinte alap h csak takarózik mind valami dumával ..

a munka meg ha nem értesz valamit németül vagy lengyelül (bár volt török is) baszhatod ha nem vagy szimpi valakinek ..

a boltban ahol leltározol neked kell valamit makogni hogy az eladók megmondjak a kiállítási darabot is fel kell e venni vagy nem mert a drága csoportvezetők szinte csak vihorásznak meg rohangálnak ne kelljen beállniuk csinálni a melót :D mert ők valakik .. (tapasztalatból mondom)

mint a topgunjaik akik sorra hibáznak de ők a pro emberek xD

volt olyan leltárvezető aki kajaszünetre sem engedett ki nem 1x és szó nélkül megtehette mert a nagy főnök "Gém úr" nem volt épp az országban sem..

vicc banda sajnálom de tényleg ..

van más cég sokkal összeszedettebb mint ezek a bohocok..

2022. okt. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

ezek szerint az oms 1 fokkal jobb ott nem utazol 200-300 km csak 100-150 xd

jok szallasok minősége de mikor hajnal 4kor indulsz es este 7kor érsz haza nem nagyon tudod kihasznalni. Fizudbol lenyulnak rendesen 100 eurokat

de jobb kaptarnal ezek szerint sokkkal

2022. dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

kaptárnál még a kelés se volt fix meg az érkezés áh... olyan sofőrökkel aki azt se tudja merre néz :D

"200 km mulva fordulj jobbra 2 másodberc és kérdezi a kocsiban lévőktől most forduljon le jobbra?"xD


oms? őket nem ismerem írnál privátban róluk? vagy akár itt is írhatsz az m1 :D

2023. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha előbb olvasom ezt a Kaptár Kft-ről, el se megyek a komolytalan állásinterjúra. Imre gyerek az "Ügyvezető Igazgató" berángat 16 embert egyszerre. 2 romát mondva csinált indokkal elküldött. Kaptunk egy 40 kérdéses logikai tesztet. Szerintem nem volt vészes,de 8 ember nem érte el az 50 %-ot. Szerintem páran direkt elrontották.Na és itt kellett volna felállnom, mert jött egy 2 órás mellébeszélés és tréning. Imike előadta, hogy ez milyen jó munka és akár hosszabb távú is. Rengeteget bele kérdeztem, ami már egyre jobban zavarta,de a többiek is beindultak. Na igen: akár hajnali 2-kor is indulhatsz leltározni hogy leutazz 2-300 km-t. Ha az utazási idő egy óra alatt van azt nem fizetik. És az első hónapban max 130 órát fizetnek ki. Ha szerencsésen Steuer 1-sbe kerülsz, kapsz 1250 nettó €-t.Imike szerint ez nagyjából megmarad. Persze! Alapból a helyszínen benyögi,hogy 2-3 ágyas szobákért azért levonnak 50-120 €-t és azt is elfelejti közölni, hogy a legtöbb helyen a mosásért fizetni kell(alkalmanként 5-7 €) a kajád meg havi szinten 400 €. Sok szálláson nem volt hűtő vagy mikro. És kiderült, hogy fixen 2 hónapig van meló. Aztán haza és ha jó, csendes dolgos rabszolga voltál akkor újból visszahívnak pár hónapra. Ennél még az OMS is jobb volt, bár ellenük jelenleg egy rakat munkaügyi per zajlik Németországban. Ez a cég is így fog járni. Ja 8-unkból 4 embert vett fel.Akik szinte semmit se kérdeztek. Legyenek boldogok.
dec. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja oms én is felakartam jelenteni de se munkaügyi bíróság nem reagált egyik ügyved azt monta túl nagy cég nem éri meg
dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok. Mostanában dolgozott nekik valaki az EGIS Gyárban Németben? Milyen műszakok vannak, illetve milyen a mostani szállás?
jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!