Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire nehéz jelenleg...

Mennyire nehéz jelenleg állást találni Magyarországon a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?
2020. szept. 20. 18:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
34%
Persze ba+, nekem is van ismerősöm aki kénye kedve szerint megy egyik helyről a másikra úgy hogy van kapcsolata és beajánlják, de másképp nem tehetné meg mert rá sem néznének. Azt mondja sok helyen csak és kizárólag ajánlással vesznek fel, nem kell semmit igazolni, se tesztet írnia csak megkérdezik ki is ajánlotta be és tolják alá a szerződést. Úgyhogy magyarázhattjátok a faxsáágaitokat én ismerőstől tudom ezt és mivel vagy 20 éve barátok vagyunk kétlem hogy kamuzna. Tök mindegy a másik hány év munkával jelentkezik ha em beajánlott lexarják.
2020. szept. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
34%
A véleményem szerint nem helytálló azt kijelenteni, hogy az nem dolgozik, aki nem akar. Pesten nem tudom milyen a helyzet, de vidéken protekció nélkül aki 1 év alatt elhelyezkedik annak szerencséje van.
2020. szept. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

Aki 1 év alatt nem tud elhelyezkedni, az nem is akar dolgozni. Olyan nincs hogy egy évig valaki semmilyen munkát nem talál. Lehet nem vezérigazgatói állásra kéne várni 8 általánossal.

Én is találtam munkát, és nincs protekcióm.

2020. szept. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!