Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szemelyes kompetencia jelentese?

Szemelyes kompetencia jelentese?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Oneletrajzot irok egy minta alapjan? Van egy olyan reszleg, hogy “szemelyes kompetencia” ez pontosabban mit takar? (Ekezetekert elnezest. Telefonrol irtam, sietve)

#önéletrajz #Szemelyes kompetencia
2020. szept. 22. 06:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Amiket csont nélkül képes vagy végezni, nyújtani. Nyilván nem minden szirszar, hanem amit tudsz is, akarsz is, fogsz is csinálni, és kell is hozzá valami (tudás, készség, gyakorlat). Lehetőség szerint olyasmi, ami csak keveseknek adatott meg, és tényleg tudod vállalni.
2020. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanulmányoktól független készségek, pl. problémamegoldó képesség, jó kommunikáció a csapatmunkához, rendszerszintű gondolkodás.
2020. szept. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hasonló dolgokra gondoltam csak nem voltam benne biztos. Ment a zöld nektek és köszönöm.
2020. szept. 23. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!