Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 30 napos felmondási idő...

30 napos felmondási idő letelte előtti váltás?

Figyelt kérdés

Jelenleg a 30 napos felmondási időmet töltöm,de a napokban minden szarért rámszállt a főnököm és minden hülyeségbe beleköt.

30 nap előtt le tudok valahogy lépni?

Nagyon idegesít ez a viselkedés,szívem szerint a képébe mondanám,hogy itt fejeztem be,holnaptól ne is számítson rám,de félek,hogy ez csúnya jogi következményekkel járna..



#munka #felmondás #munkahelyváltás #30 napos felmondási idő
2020. szept. 22. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudsz. Ellenben következmények nélkül mosolyogva lexarod. A legtöbb paraszt főnök ilyenkor kiakad és inkább felment a munkavégzés alól.
2020. szept. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon egyszerű. Beteget jelentesz, betegszabi és akkor kínlódhat a főnököd magában
2020. szept. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jah és a betegszabi alatt nem rúghat ki, de fizetnie kell :)
2020. szept. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Haha,itt nincs olyan ,hogy betegszabi.

Mivel táppénzes papírt se kell elvileg vinni. Vagyis nekem 1 napra nem kért,mert szóltam,hogy szarul vagyok,de így is másnap mentem betegen dolgozni,mivel másoknak kellett helyettem bemennie..

2020. szept. 22. 12:19
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Hát akkor a legegyszerűbb a tessék-lássék munka. Úgy teszel, mintha.
2020. szept. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Akkor hogyan vagy bejelentve? Félig? Mert ha gebaszos akkor egyszerűen nem mész be és kész, ha meg rendesen be vagy jelentve akkor meg nincs olyan hogy nem fizet betegszabit és nincs betegszabi! Ne legyél életképtelen! ezért tesznek meg bármit a munkaadók, mert ilyen hü.lyékkel van tele az ország, hogy semmit nem tesznek önmagukért, ha nem teszel te sem, akkor megérdemled hogy kihasználjon és cseszegessen, te meg hagyod magad... Lol!
2020. szept. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Kicsit nyers volt de igaza van. Ha nem enged el beteg szabadsagra azonnali hatallyal felmondhatsz.
2020. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Haha,itt nincs olyan ,hogy betegszabi."


Felmondási idő ilyen helyen? Anno, amikor őrködtem váltottam, a következőt mondtam: Mivel szürkén foglalkoztatsz, ezért még jövök két alkalommal, utána tipli, nem is volt vita belőle.


Nem akarlak elkeseríteni kérdező, de ezt az utolsó hónapodat úgy kell majd kiperelned belőle, mert fizetni 100%, hogy nem akar majd.

2020. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves #6!


Már ne haragudj,de ki vagy te,hogy bárkivel is így beszélsz???

Azért nem merek lépni,mivel azzal fenyeget,hogy az általam kapott támogatását vissza kell fizetnem! Hiába mondja azt minden hozzáértő,ebben dolgozó,hogy nem lehet ilyet csinálni,ismerem annyira,hogy képes elérni,amit akar!

Rengeteg minden nem úgy működik,ahogy gondolod,pl a fizum papíron közel 150,kikapok 120at.

Papíron 2 szabadnapom van,rendes beosztásomban 1.

De mivel messzire elér a keze csak nem gondolod,hogy mindenféle kapcsolat nélkül beleállnék?

Mi az,hogy ilyenek miatt tart itt az ország????

Önerőből elköltöztem a szüleimtől és építem az életem,emellett képzem magam,tanulok!!!

Csak mivel 2 végletet is hallok ezzel kapcsolatban,így nehéz lépni!

Nem tudsz rólam semmit,de osztod az észt,te szerencsétlen..

Nem tudom milyen lelki vagy szellemi nehézséged van épp,de mielőtti jobbulást,remélem minden rossz az életedben rendeződik! ;)

2020. szept. 22. 20:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Az rendben van, hogy építed az életedet, de ilyen munkáltatóhoz nem szabad menni dolgozni! Pont azért merik az ilyen vállalkozók megtenni ezt, mert tudják, hogy úgyis lesz, aki elvállalja így is. Ha mindenki kiállna magáért, nem tudnának trükközni, mert nem lenne kivel.

Pont ezért jók a multik, mert ott nincs fekete vagy szürke foglalkoztatás és kiadják, ami jár (betegszabi, táppénz, szabadság)

2020. szept. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!