Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tehet velem a főnök ha...

Mit tehet velem a főnök ha felmondási idő legutolsó napján az ebédnél hazamentem csak úgy? 4 óra mínusz nem fizeti ki oké és egyéb?

Figyelt kérdés

A kérdésben benn van minden. Az ebédszünetben vettem a táskám és leléptem. még 4 óra lett volna hátra. Felmondási idő legutolsó napja volt.

Mit tehetnek velem? Azon kívül hogy levonják azt a 4 órát (vonják-tőlem) de egyebet?


Felkészültem rá hogy ezerrel csörög majd a mobilom hol vagyok de nem. Úgy tűnik egy telefonhívást nem értem meg.


2020. jún. 30. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a részleteket, de azért azt a 4 órát már igazán kibírhattad volna.


Nyilván a főnököd is vette a lapot és tudta, hogy leléptél...

2020. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2020. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"de azért azt a 4 órát már igazán kibírhattad volna."


mivel minden eszközt elvettek tőlem már reggel, kulcsokat is leadtam így nem voltam hajlandó még 4 órát tengeni lengeni. elég volt az első 4 óra tengés lengés a semmiben-.



Nem is értem miért nem küldtek haza ők maguk. elveszik az ezsközt és a kulcsokat még ha akarnék se tudnék semmit csinálni de akkor a francnak tartanak benn?

2020. jún. 30. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

"Úgy tűnik egy telefonhívást nem értem meg."


Hát nekem se hiányoztál, kedved munkaügyi troll.

2020. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért normális lett volna, ha odamész a főnöködhöz, mondjuk reggel 10-kor, hogy akkor leadtál mindent, mostantól semmihez nem férsz hozzá, viszlát, sok sikert. Kollegákkal ugyanez, egy sziasztok általában normális, hogy belefér.

Ettől függetlenül nem lesz következménye, valószínűleg elég bunkónak tartanak, de valószínűleg téged nem kavar fel, ha így is van.

2020. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"valószínűleg elég bunkónak tartanak, de valószínűleg téged nem kavar fel, "


Olyan magasból szarok rá mint a Himalája. Tőlem fel is fordulhat az összes szar ott helyben.

2020. júl. 1. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!