Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hallott már itt vki az Ability...

Hallott már itt vki az Ability Work-ről?

Figyelt kérdés
Egy munkanélküli ismerősöm mesélte, hogy volt náluk és elvileg ez ilyen "Vissza a munka világába" jellegű pályaorientációs, szociális HR szervezet EU-s támogatással, ahol tanműhelyekben foglalkoznak velük közben soft-skill-eket próbálnak fejleszteni és segítik az elhelyezkedésüket. Mindez egy felnőtt képzés keretén belül. Napi munkavégzés zajlik ilyen tanműhelyekben (varrás, barkács) és cserébe napi 2000 Ft-ot kapnak pár hónapig és az elhelyezkedésükig mentorálják őket. Azért érdekelne, mert én is munkanélküli vagyok, ő mesélt erről és nem tudom érdemes-e belefogni felsőfokú végzettséggel, mert úgyis csak egész nap itthon ülök és sehonnan nem jeleznek vissza, mert nem tudok angolul. Amúgy a szakterületemen sincs tapasztalatom (pályakezdő vok). Szóval az érdekelne, hogy milyen tapasztalataitok/infóitok van erről és van-e egyáltalán értelme részt venni benne?

2020. szept. 22. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem azért nem jeleznek vissza, mert nem tudsz angolul. Én perfekt angolos vagyok és ugyanezt tapasztalom most.
2020. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1: Megfogtad a kérdés lényegét...

Az Ability-ről is mondanál akkor pár tapasztalatot? Amúgy aki perfekt tud angolul az most is el tud helyezkedni egy SSC cégnél max kevesebb fizuért vagy több ideig keresve.

2020. szept. 22. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy buta proli vagy. Nem, nem mondanék, én egy diplomás értelmiségi vagyok, úgyhogy nem érint. De ennyi ésszel és ilyen attitűddel neked is inkább a gyárat ajánlom.
2020. szept. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!