Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen az Unix-nál a Kiszállít...

Milyen az Unix-nál a Kiszállítói munka?

Figyelt kérdés

Szeretnék megpályázni egy Kiszállítói állást amit láttam az Unixnál, viszont érdekelne a vélemény, esetleg ha valaki dolgozott már ilyen körben stb. És a pénzügyi része is érdekelne.


Heves megye, Egerbe lenne ez az állás. Igazából csak 0,5-1 évre keresnék mert nincs jelenleg a koronavírus miatt más sok lehetőség. És szeretek vezetni. 22 éves vagyok ha ez számít.


Előre is köszönöm a válaszokat.


:)



2020. szept. 23. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Elmész, megnézed.

Tényleg úgy akarsz informálódni, hogy valami lazsáló internet huszar idejön és lefikazza akkor nem kell, vagy ha valami helyi prémium-vadász beírja, hogy “nagyon jó csak ismerni kell a kiskapukat” akkor meg kell a melo?

2020. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ÉRTELMES hozzászólást.

Az ilyen minek ír egyáltalán?

2020. szept. 23. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

ismerősöm raktárban dolgozott az unixnál pár hétig,

azt mondta, hogy a belét is kidolgozta

2020. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz úgy vezetni, mint egy elmebeteg? Ha nem, ne is próbálkozz. Tesóm három hét után otthagyta őket, utálta.
2020. szept. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Még a korona kirobbanása előtt jelentkeztem kiszállítónak hozzájuk, de a személyes interjú után hagytam az egészet.Kezdésnek rögtön kellett volna 100 ezer forint kauciót fizetni az autóra, majd tanfolyamra menni, aminek a díját később részletenként levonták volna.Havonta 2-3 szombaton is dolgozni kellett volna, emellett a túlórázást is nagyon javasolták.Azt már meg sem vártam, hogy ezért cserébe mennyit ajánlottak volna.

Ha szeretsz vezetni javaslom a futárkodást, igaz több a cím, de több a borravaló is:)

2020. szept. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tanfolyam díj nincs már, kaució igen, a próbaidő után vonják a fizetésből részletekben.

Sok felelősség, nagy hajtás, ezért igen kevés megbecsülés, minden értelemben.

Ha jó körön vagy, nettó 200 körül tudsz keresni, most már a kivitt, kiszamlazott áru értéke után jön a jutalék.

Szombat, havi kettő, lecsusztatos, egy hétkoznapot kapsz érte.

Túlóra nincs már, mármint olyan, amit fizetnek is.


Ha van még kérdés, szívesen valaszolok.

Négy évet töltöttem az unixnal. 😃

2020. szept. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Abszolút igaz amit a 6. válaszoló írt, nekem is írhatsz bátran, hogyha érdekel valami! :)

2.5 éve vagyok kiszállító!

2020. okt. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én most jelentkeztem kiszallitonak es emlitettek egy tesztet nekem hogy ki kell majd toltenem, ez erdekelne hogy ez megis hogyan mükodik vagy milyen kerdesek voltak stb. Elore is köszi
2020. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Kedves 8.válaszoló!


Egy személyiség teszt lesz, melyet ki kell töltened! Semmilyen nehézség nincs benne, csakis önmagad belátása szerint kell döntened és válaszolnod! Az unix sajátos kiértékelése dönt majd végül! Ne parázz rá! Viszont készülj fel legalább fél óra, ha nem több, ugyanis több száz kérdés lesz! Sok sikert!

2020. okt. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!