Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Postánál nagy az ember hiány?

Postánál nagy az ember hiány?

Figyelt kérdés

Láttam ma postás autón volt hírdetve, hogy keresnek embert, felmegyek az oldalra aztán csak Budapest vagy nyugat Magyarországon van feltüntetve betöltetlen munkahely.


Sofőr meló meg egyáltalán nincs. Létezik ez?



2020. szept. 25. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sényőn igen
2020. szept. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Ahhoz a postához menjél be ahol szeretnél dolgozni és ott kérdezd meg. Viszont én is azt látom szinte mindenhol a biciklis levélkihordókat keresik mert arra éhbért kapsz, nettó 133 ezerből nem tudom ma ki tud megélni. Max. egy nyugdíjasnak jó vagy diáknak zsebpénznek, de aki felnőtt egyedülálló, az éhenhal belőle gyakorlatilag. nem értem hogy gondolják ezeket a lófax béreket és csodálkoznak nincs munkaerő rá, ki fog esőben, hóban kerekezni meg leveleket hordani ennyi pénzért?
2020. szept. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kb mindenhol az
2020. szept. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyalog vagy bicajos kézbesítőt keresnek , meg a csomagközpontba szortírozót.
2020. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!