Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Google-nél dolgozott már...

Google-nél dolgozott már valaki fejlesztőként? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Leginkább Zürich érdekelne mivel ott élek jelenleg. De ha van máshonnét tapasztalatotok az is érdekelne.


Szeretnék majd egy két év múlva hozzájuk jelentkezni, de nehezen tudom elképzelni hogy milyen náluk dolgozni. A legtöbben úgy harangozzák be hogy bár sz@*rá vannak fizetve ( ha jól tudom itt Zürichben kb 140k-180k CHF bruttó is egy évben), de mellette szét is vannak terhelve, a szombat is kivétel nélkül munka nap nekik. Ez mennyire igaz ?


Mennyire érdekesek/nehezek a projectek ?


Mennyire érezheti azt az ember hogy biztonságban van a munkahelye ott? (Elbocsátások kisebb hibák, változó teljesítmény miatt )


Milyen a hangulat ? Milyenek az emberek ?


És az utolsó: Mennyire nehéz bekerülni? Tényleg egy zseninek kell kb lenni ? Ha kicsit gyengébb képességű vagyok, úgy mond átlagos, akkor felejtsem is el ? És mennyire nehéz bennmaradni ? ( próbaidő teljesítése, és utána )


Szívesen meghallgatnám egy ex kolléga véleményét hogy mennyire más egy Google mint egy másik nagy multi vagy bank itt Svájcban ( vagy az USA-ban, UK-ben, vagy egy budapesti multihoz viszonyítva ).



2020. szept. 26. 18:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Pontosítanék: Ex és jelenlegi Google kollégák véleménye érdekelne leginkább. Jó magam is fejlesztőként dolgozok itt kint csak a pontosítás végett.
2020. szept. 26. 19:03
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy volt kollegám dolgozik most ott, elég ügyes fickó, de zseninek nem mondanám. Viszont nagyon alaposan felkészült az interjúra.
2020. okt. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!