Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresők, ti is úgy...

Álláskeresők, ti is úgy érzitek mintha szemétkupacban kutatnátok állás után?

Figyelt kérdés
Hónap óta csak keresgélek, kb. 5 oldalt böngészek, fel vagyok iratkozva és csak a sok gagyi állások meg a call centeres idi.ótaságok vannak. Ti mióta kerestek munkát? Csak diplomával lehet már tényleg elhelyezkedni vagy mi? A többi mit csináljon? Akasszuk fel magunkat? Mert se őri, se takarítói, se egy korrekt cég nincs aki rendesen be is jelenteni, se betanított munka se semmi nincs vagy legalább is amikre jelentkeztem nem jön vissza jelzés ha jön az is elutasító, eddig a kb. 100 jelentkezésből 2re hívtak be. Hogy bírjátok ezt?

2020. okt. 2. 12:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
postásnak akármikor elmehetsz, jelentkezz opda
2020. okt. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
jah köszi nettó 133 ezerből nem tudok megélni
2020. okt. 2. 12:58
 3/20 anonim ***** válasza:
28%
Tanulj meg egy korrekt szakmát, máris lesz ezer lehetőség.
2020. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
akkor meg legyen értelmes végzettséged, a az nins sajnos le kell adni az igényeket
2020. okt. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
4 okj-m van, nem fogok többet szerezni mert felesleges, nem kellesz sehová ha nincs több éves tapasztalatod benne!!!
2020. okt. 2. 13:10
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
akkor ez van... nem tudsz válogatni sajnos:((((
2020. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
hát azt látom...
2020. okt. 2. 13:52
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
Erről pedig egyedül te tehetsz, te nem vagy hajlandó tanulni és más munkakört nézni, nem nem a kormány az ország és nem is soros vagy a gyíkemberek a hibás, hanem egyedül te:)
2020. okt. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát persze hogy én tehetek róla, ki más is tehetne. Nem is értem miért nem lettem mérnök és miért nem beszélek 6 nyelven anyanyelvi szinten :) Te biztos ilyen tehetséggel, zsenialitással vagy megáldva és mindent maga kapirgáltál össze ige tudom itt mindenki zseni és okoska, a szülők semmihez nem tették hozzá magukat és mindenki mindent maga old meg, valószínű majd el is hiszem neked. Ha csak a hasonló deb.il észosztásra vagytok képesek akkor kérlek titeket tartsátok meg magatoknak.. Köszi! Nem fogok 40 évesen se egyetemr menni és nem fogok még 8 okj-t tanulni hogy utánna megint csak ne legyen munkám mert nincs min. 3 éves munkatapasztalatom, mert egy normális helyre csak és kizárólag kapcsolati úton lehet bekerülni én nem 20 éves vagyok aki most jött le a falvédőről, nem kell nekem az okostojás beszólások mert nevetségesek vagytok mind! És nem hozzátok intéztem a kiírásom, hanem azoktól kérdezem akik hasonló cipőben járnak. ha nem tudsz értelmes dolgot írni csak a faxságokat írkálni akkor ne írj semmit!!!!!!
2020. okt. 2. 14:05
 10/20 anonim ***** válasza:
26%
te tehetsz róla pedig, hiába okolsz akárkit:)
2020. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!