Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Alkalmi munkán vagyok egy kis...

Alkalmi munkán vagyok egy kis cégnél, már nem akarok ott dolgozni, de a főnök így is fel akar venni 6 órába, munkaszerződéssel. Hová fordulhatok, ha az adataimmal visszaélve munkaviszonyt létesít a hátam mögött?

Figyelt kérdés

2020. okt. 3. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Akkor a rendőrségre, de azért ilyesmit nem szoktak csinálni.
2020. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát sajnos a mostani főnök már nagyon nem korrekt, bármit megtesz hogy a saját érdekeit nézze, tudja hogy spóroljon magának, a dolgozókat nem nézve stb. ...
2020. okt. 3. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Ennek komoly következményei lehetnek. Nem hiszem, hogy ilyet megkockáztat.
2020. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"bármit megtesz hogy a saját érdekeit nézze, tudja hogy spóroljon magának, a dolgozókat nem nézve stb. ..."


Hát ha bejelentene, akkor épp, hogy nem spórolna magának, hanem baromi sokat kellene adóznia utánad.

Épp akkor spórol, ha napi bejelentéssel dolgozol nála.


"már nem akarok ott dolgozni, de..."

Csak szólok, alkalmi munkánál egyik napról a másikra megteheted, hogy nem mész: nincs felmondási idő, nincs semmilyen munkaszerződés, stb.


Nem, nem fog bejelenteni, az adataiddal visszaélve - ennyire azért nem kell parázni itt az adatmizériával.

Áruld már el, szerinted mi lenne neki abban a pláne, ha bejelent?

Azzal nem spórol, hanem fizet egy csomó adót utánad.

2020. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!