Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen álláslehetőségeim...

Milyen álláslehetőségeim vannak, ha anyanyelvi szinten beszélek angolul és közel mesterien kezelem a photoshop-ot? Magyarázat lent

Figyelt kérdés

Lehetőleg online végezhető munka érdekel, mivel külföldön élek, de nem zárkózom el a költözés lehetőségétől sem.

29 éves lány vagyok, anyanyelvi szinten beszélek angolul (2 nyelvű suli + éveket dolgoztam egy brit cégnél). Értek a photoshophoz, gyakorlatilag bármit meg tudok csinálni benne, időnként többet is :D

Tudok rajzolni, festeni, úgy "ceruzával", mint digitálisan. Egy barátom látta a munkáimat és azt mondta, h nekem ezzel kellene foglalkoznom.

Sajnos nem ismerem a M.országi piacot, a külföldiekből meg elegem van. Tudom, sokan mondják majd, h jobbak a lehetőségek stb, de nem, én "itthon" szeretném ezt csinálni, viszont nem ismerem az itteni lehetőségeket. "üzleti szféraként" még sosem tekintettem a "rajzolásra"



2020. okt. 3. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Insta ribizli.
2020. okt. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

Kifejezetten ezekkel a kikötésekkel konkrétan semmi.

Az angol tudásoddal esetleg valami titkárnő lehetnél legjobb esetben, a rajz tudásod az teljesen haszontalan munkakeresés szempontjából.

Ha elvégeznél egy fotós tanfolyamot ott tudnád kamatoztatni a photoshop tudásod és a művészibb vénád, de ugye ezt sem lehet online csinálni.

Esetleg lehetnél rajztanár, már ha lenne kedved még egyetemre járni.

E

Nagy szerencsével lehet tudnál találni olyan munkát helyben, ami téged is érdekelne, de ez online biztos nem fog menni.

2020. okt. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Előbb elvégzel egy grafikus tanfolyamot, majd később webdesigner.
2020. okt. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


mint az előttem szóló mondta első körben szükséges lenne valamilyen tanfolyamot elvégezni mert sok esetben nézik azt hogy az ember mihez ért de a felvételikor ha egyáltalán behívnak valahova nem raknak oda eléd egy feladatot hogy csináld és így nem fogod tudni megmutatni mit tudsz. Esetlegesen készíts referenciákat a munkáidról. Egyébként is gondolhatom magamról hogy profi focista vagyok mégsem leszek az.

2020. okt. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!