Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez komoly vagy...

Szerintetek ez komoly vagy csak vicc? Valakitől anyanyelvi szintű angolt kérnek és a felajánlott BRUTTÓ kereset 180. 000-190. 000 Ft.

Figyelt kérdés

[link]


Inkább akkor már elmennék SSC-be dupla ennyiért.


2018. ápr. 25. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj el SSC-be dupla ennyiért.
2018. ápr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Én meg egy kicsit is,( nem ám anyanyelvi szinten), beszélnék, már itt sem lennék, porzana utánam az út, kirohannék, kivágtáznék ebből az országból.
2018. ápr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ránézem az álláshirdetésre és azt láttam, hogy:

Igazából annyi a dolgod, hogy emberekkel kommunikálj és majd betanítanak pár olyan dologra, amit elég egyszer látnod és már megy is, mintha 30 éve azt csinálnád.

Szóval, amit elvárnak igazából az, hogy tudj angolul és legyen egy érettségid.


Illetve eléggé szimpatikus a munkahelyi körülmény.


Ha pályakezdő fiatal lennék, akinek csak egy érettségije van és mindenre magasról tojok, de a sok kockulásban megtanult angolul, simán jelentkeznék.

Jah és kisírnám, hogy heti 2x30 perc legyen a masszázs. :D


Remélem te is látod, amit én. Ez azoknak jó, akiknek nincs diplomájuk, az egész életet viccre veszik.. de tudnak angolul.

Nem a hülyének is megérné ilyen munkahelyi körülmények között? :D


SSC az Budapest, ott nem nyalják ki a feneked, dolgoznod is kell, meg is kell élned. ODa kell a dupla annyi fizu.

Amíg Szegeden, otthon a szülőknél, ilyen lightos munka, csak egy érettségivel, álom sokmindenkinek!

2018. ápr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden egész biztos, hogy fognak rá embert találni. Nettó 130 ezer forint érettségizett munkáért, gyakorlatilag kávé főzésért meg angol nyelvű társalgásért.
2018. ápr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Angolul mindenki tud.


"Inkább akkor már elmennék SSC-be dupla ennyiért."


Menj akkor.

2018. ápr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Inkább akkor már elmennék SSC-be dupla ennyiért."


Hihi. Nekem is ez volt a tervem, aztán most, hogy az ~5 megkeresett SSC egyike se hajlandó még csak reagálni se az önéletrajzomra, elbizonytalanodtam rendesen.


Egyébként ahogy elnézem, itt csak a helyszínen kell tartózkodnod és néha angolul kommunikálnod. Simán mennék, ha felvennének; a két láblógatást egy kávézás szakítaná meg csak, és nemcsak fűtött, szélvédett helyen vagy, de még fizetnek is érte. Abszolút korrekt barter.

2018. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Engem hívtak SSC-be nettó 270 ezerért és csak egy erős angolt kérnek + 1-2 év tapasztalatot pénzügyi területen. Amúgy kontrollerként dolgozok multinál, nettó 230ért + cafeteriáért heti 50-55 órát dolgozom, szóval nekem megérné az SSC. Ennél többet nem kellene dolgozni, de a fizu több.
2018. ápr. 25. 23:47
 8/11 anonim ***** válasza:
'Én meg egy kicsit is,( nem ám anyanyelvi szinten), beszélnék, már itt sem lennék, porzana utánam az út, kirohannék, kivágtáznék ebből az országból.' Ha kicsit sem beszélsz angolul akkor el tudom képzelni mennyi más képesítésed lehet. Nulla tudással szerinted hol lehet sokat keresni??Felbasz a sok panaszkodó ostoba aki a nevét nem tudja leírni kb de azt hiszi, hogy kinn őt várják tárt karokkal és már kérdezik is mennyit fizethetnek.
2018. ápr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani de az itthoni "szakik" 99%-ban egy mukkot sem tudnak angolul/németül.

Szimplán annyi, hogy itthon soha nincs rá szükségük!

Külföldön pedig ugyanúgy legjobban nem a diplomás emberke kell, hiszen abból külföldön is van! Hanem a kétkezi munkás, aki nem fél megfogni a seprűt, a lapátot és melózni.

Ehhez mennyi idegennyelvi tudás is kell?


Megmondom: SEMMI


Mivel úgyis brigádokkal mennek ki, ahol legalább van egy idegennyelven makogó személy.

2018. ápr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Természetesen úgy is ki lehet menni, meg prostituáltnak is lehet lenni,meg rabszolgának is. Az más dolog, hogy valakinek többre van igénye. És a szar munka kint is szar munka szar ottani viszonylatban szar fizetéssel max akkor tesznek félre belőle, ha 10en laknak egy szobában. Én külföldön élek és olyan munkát csinálok amihez kell beszélni. Még egy McDonald's-ban is kell beszélni. Azalatt meg tényleg csak a rabszolgaság modern formája van. Nyelvet meg azért nem beszélnek mert lusták megtanulni és kielégíti az égenyeiket az éjjel nappal budapest.
2018. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!