Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Debrecenben melyik multinál...

Debrecenben melyik multinál éri meg most dolgozni? Jelenleg ITSH-nál vagyok, de gondolkodom, hogy fizetés szempontjából váltani kellene.

Figyelt kérdés

Akinek van tapasztalata BT,NI,EPAM, Flowserve stb szívesen fogadom.

Érdekelne, hogy mekkora fizetést lehet elérni/éves emelések történnek-e/van-e előrelépés/mennyire biztos a munkahely(nem rúgnak ki random)/vezetőség mennyire normális/



2020. okt. 7. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Én a helyedben ebben a vírusos helyzetben, leépítések kellős közepén örülnék, hogy van munkahelyem és nem ugrálnék szanaszét - ez most nem az az időszak, szerintem...

könnyen lehetsz, hogy átmész valahova, aztán ott meg az elsők között fognak elküldeni pár hónap múlva, mivel új dolgozó vagy, stb.

2020. okt. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Aztán miért ne lehetne váltani a vírus közepén? ITs a kérdező, kb akkor talál állást amikor akar, ha kirúgják, hát kirúgják. Én is gondolkozom azon, hogy váltok, mert a cégünk rettentően vegetál és borzalmasan unalmas a meló.
2020. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez is egy szempont volt a kérdések között, hogy nem küldenek-e el csak úgy.

Pl.: BT-nél hallottam (lehet csak pletyka) hogy minden indok nélkül kirúgták az alkalmazottat.

2020. okt. 7. 15:27
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez kb mindenhol előfordulhat, engem a legutóbbi munkahelyemről azért rúgtak ki, mert új nagyfőnök jött, megkurtította a projekt költségvetését, erre a projekten dolgozó népek felét kirúgták. Ez benne van a pakliban.
2020. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munkakörben goldoltad? Mert nagyon nem mindegy!
2020. okt. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Te most - komolyan - itt vársz választ erre?

Nálunk nincs élhetetleneknek felvétel... ebben biztos vagyok!

2020. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokra voltam/vagyok kiváncsi, amit szerintem egy anonim oldalon bárki leírhat bármilyen következmény nélkül. Nem kötelező ideírni vergődni, illetve pont ilyen arrogáns emberekkel se szeretnék dolgozni egy csapatban.
2020. okt. 10. 11:16
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

Ez nem arrogancia: mindenhol vannak jól fizető beosztások, és kevésbé jó helyek.

Semmit sem írsz, de komoly választ vársz... Takarítónő vagy-e, vagy programozó? Büfés, vagy folyamatszervező? Mi a végzettséged és mit szeretnél jó pénzért?

Különben: bárkit, bárhonnan bármikor kirúghatnak! Senki sincs biztonságban, még az sem, aki azt hiszi magáról hogy igen, pedig nem!

2020. okt. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!