Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Debrecenben melyik multinál...

Debrecenben melyik multinál éri meg most dolgozni? Jelenleg ITSH-nál vagyok, de gondolkodom, hogy fizetés szempontjából váltani kellene.

Figyelt kérdés

Akinek van tapasztalata BT,NI,EPAM, Flowserve stb szívesen fogadom.

Érdekelne, hogy mekkora fizetést lehet elérni/éves emelések történnek-e/van-e előrelépés/mennyire biztos a munkahely(nem rúgnak ki random)/vezetőség mennyire normális/

okt. 7. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Én a helyedben ebben a vírusos helyzetben, leépítések kellős közepén örülnék, hogy van munkahelyem és nem ugrálnék szanaszét - ez most nem az az időszak, szerintem...

könnyen lehetsz, hogy átmész valahova, aztán ott meg az elsők között fognak elküldeni pár hónap múlva, mivel új dolgozó vagy, stb.

okt. 7. 13:22
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Aztán miért ne lehetne váltani a vírus közepén? ITs a kérdező, kb akkor talál állást amikor akar, ha kirúgják, hát kirúgják. Én is gondolkozom azon, hogy váltok, mert a cégünk rettentően vegetál és borzalmasan unalmas a meló.
okt. 7. 14:58
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez is egy szempont volt a kérdések között, hogy nem küldenek-e el csak úgy.

Pl.: BT-nél hallottam (lehet csak pletyka) hogy minden indok nélkül kirúgták az alkalmazottat.

okt. 7. 15:27
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez kb mindenhol előfordulhat, engem a legutóbbi munkahelyemről azért rúgtak ki, mert új nagyfőnök jött, megkurtította a projekt költségvetését, erre a projekten dolgozó népek felét kirúgták. Ez benne van a pakliban.
okt. 7. 16:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munkakörben goldoltad? Mert nagyon nem mindegy!
okt. 9. 13:48
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Te most - komolyan - itt vársz választ erre?

Nálunk nincs élhetetleneknek felvétel... ebben biztos vagyok!

okt. 9. 20:30
 7/8 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokra voltam/vagyok kiváncsi, amit szerintem egy anonim oldalon bárki leírhat bármilyen következmény nélkül. Nem kötelező ideírni vergődni, illetve pont ilyen arrogáns emberekkel se szeretnék dolgozni egy csapatban.
okt. 10. 11:16
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Ez nem arrogancia: mindenhol vannak jól fizető beosztások, és kevésbé jó helyek.

Semmit sem írsz, de komoly választ vársz... Takarítónő vagy-e, vagy programozó? Büfés, vagy folyamatszervező? Mi a végzettséged és mit szeretnél jó pénzért?

Különben: bárkit, bárhonnan bármikor kirúghatnak! Senki sincs biztonságban, még az sem, aki azt hiszi magáról hogy igen, pedig nem!

okt. 10. 17:03

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!