Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon gáz hogy nem bírom a...

Nagyon gáz hogy nem bírom a gyári minkat?

Figyelt kérdés

Ez a harmadik alkalom , hogy gyárban próbálok dolgozni. De már a második nap besokaltam, az egész robotmunkától. Az idő alig telik , a csoportvezetők hajtanak ,hogy egész műszak alatt az ember a belét is kidolgozza. Szünet is csak egy 15 perces van délelőtt.

A fizetés meg egyáltalán nincs szinkornba a munkával.


Orvosom azt mondta, hogy nem vagyok hülye pusztán nem nekem való.


2020. okt. 8. 07:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
akkor keress mást.
2020. okt. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ha nem jó keress mást.
2020. okt. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%
Majd rájösz, hogy a gyári sori munka jobb, mint az éhenhalás a híd alatt.
2020. okt. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Miért kell egyből az éhenhallással jönni? Engem csak az érdekelne vannak e itt hasonló emberek akik szintén nem bírják a gyári munkát.

Kedves utolsó, te dolgoznál gyárban nettó 90 ezerért úgy őszintén ?

2020. okt. 8. 08:52
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Az lenne a gáz ha bírnád!

Gyári munkások dislike 123...

2020. okt. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Én jelenleg havi 500 ezret keresek, de ha nem lenne más, igen dolgoznék, pont 90 ezerrel több mint a semmi.
2020. okt. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

Mondjuk 90 ért nem mennék gyárba. Nem is tudom hogy adhatnak ennyit, hiszen kevesebb, mint a minimálbér, ráadásul minimum 20 perc szünet megjár MT szerint.

Én is dolgoztam ilyen helyen, rohadtul unalmas, a legrosszabb mire megszokod az egyik műszakot már fordulsz a másikba. amúgy nem mindenkinek valóm nem hiába szoktak teszteket csináltatni monotónia tűrésre.

2020. okt. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Ez részben a te hibád kérdező mert nem értesz semmihez, nem tanultál. De egyébként nem embernek való munka az, viszont sokan mintha szeretnének szenvedni vagy nem tudom. Ott mindenki szenved csak már hozzá szoktak. Viszont ha nem ért semmihez akkor muszáj csinálni mert tényleg éhen hal. Főleg ha van gyereke is. De egy szó mint száz, tanulj szakmát. Vagy szokd meg ezt, mondjuk van sok más fizikai munka is de neked az se lesz jobb. Oké a szakmunkás is fizikai munkát végez de nem összehasonlítható az ilyesmivel. Jobb, és a fizetés is.
2020. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

Igen, gond. Az általánosban eldől kinek milyen a fizikuma. Aki rossz tanuló, nem bírja a mentális, tanulási terhelést annak a fizikumát kell fejlesztenie, hogy erős legyen,mert a képzetlen emberek az erejükkel érvényesülnek.


Aki nem bírja a szellemi munkát, azok nem tanulnak tovább cserébe viszont erősek. Az erejükkel dolgoznak. Ők akik délután rágják a bőrt az ablak alatt. Neked is erősnek kellene lenned.


A gond az, hogy nem tudom hol kapsz érettségire/áltra nem fizikai melót. Ez az igazi baj. Viszont még így is lehetsz biztonsági őr. Ott csak állni kell. Portás, ott csak ülni kell és nézni

2020. okt. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Irodavezető voltam ezelőtt, imádtam a munkám és a munkatársakkal is jól kijöttem. Csak sajnos most így alakultak a dolgok. De mindegy az értelmes válaszokat köszönöm.
2020. okt. 8. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!