Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2oldalon ugyanaz az álláshirde...

2oldalon ugyanaz az álláshirdetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jelenleg munkát keresek. Találtam egy oldalon , ami tetszett meg volt adva a bér és annyi még , hogy önéletrajzot erre az "xy" email címre kérjük. Elküldtem kb 2napja. Most megtaláltam másik oldalon sokkal részletesebben, hogy kell önéletrajz és végzettséget igazoló dokumentumokat is küldeni, meg bérigény megjelölés is kell, meg egy név is hozzá lett adva , hogy kinek kell címezni! Ilyenkor mi van? Hülyének néznek majd , hogy nem tudok olvasni és ezért nem küldtem el ezeket vagy akár így is esélyem lehet?


Az emailben annyit írtam, hogy egy oldalon találtam, hogy munkatársat keresnek de nem írtam melyik oldalon találtam.


2020. okt. 9. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne bonyolítsd túl: elküldöd mégegyszer az önéletrajzot (meg a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát fénymásolatát, bérigényt), hivatkozással arra, hogy xy oldalon láttad a hirdetést.


2 önéletrajz, dupla esély :D

1 megy a kukába, akkor a másodikat megtalálja :-)

2020. okt. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!