Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Büntetés végrehajtásban...

Büntetés végrehajtásban kizáró ok koràbbi dagabatos betegség?

Figyelt kérdés
Az orvosi vizsgálaton vajon kötelező bevallani? 2011-ben volt.

2020. okt. 10. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Miért lenne az? Egy csomó betegséget lehet kezelni akár a börtönben is, attól még végre lehet hajtani a büntetést. Kivételt képez ez alól mondjuk az, ha valakinek a daganatos betegsége olyan súlyos tünetekkel jár, hogy nem képes rá. De ha egyébként egészségügyileg rendben van, akkor senkit nem érdekel egy ilyen előzmény.
2020. okt. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Első vàlaszolónak: szerintem dolgozni akar, nem őt büntetik..
2020. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Közérdemű munkára gondolsz 2-es? Ott is ugyanez a helyzet. Ha képes ellátni az adott munkakört, akkor tök mindegy, hogy mi volt korábban.
2020. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ott szeretnék dolgozni!
2020. okt. 10. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:
2011 óta szerintem már gyógyult vagy, nem biztos, hogy jól tudom, de 5 év után teljesen gyógyultnak tekintik az illetőt, ha minden alkatrészed megmaradt és nem maradt hátra valamilyen hátráltató tényező.
2020. okt. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!