Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nb 2-es focistaként tényleg...

Nb 2-es focistaként tényleg kaohatok havi 1 millió nettót is?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy annyit keresni. Meg is néztem néhány meccsüket és azt a szintet simán tudnám tartani.

Valóban ennyit keresnek? Mert akkor azonnal igazolok.



2020. okt. 10. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Akár annyit is kaphat egy top nb2-es focista, csodálkoznék ha Priskin vagy Dzsudzsák legalább nem ennyiért játszana.


Az átlag azonban jóval kevesebb, és jó eséllyel nem ütnéd meg azt a szintet, annak ellenére, hogy azt gondolod magadról.

2020. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Havi 400-500 ezerrel is megelégszem.


Ennél magasabb fizetés azért, hogy játszak már csak plusz prémium.

2020. okt. 10. 17:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Aha
2020. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos az átlag sokban eltér a valóságtól... első illetve másodosztályban is jelen vagyok, mégsem ismerek “normál” (értsd, nem túlhypeolt, kormányközeli pajtások) aki jól keresne másodban... Mindenkinek legalább egy állása van mellette, inkább szerelem nekik a foci, de ez nem is probléma mert nekem adnak munkát :)
2020. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
LooL Dzsudzsák havi 10 ezer eurót keres jelenleg ~ 3,6 millió bruttó.
2020. okt. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dvsc, haladás, vasas kategóriájú csapatokban igen!
2020. okt. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

4eske kamuzik. Soha nem volt jelen nb1 es nb2ben.


Az nb2 profi osztaly, vagyis a jatekosoknak nincsen munkajuk a futball mellett. Talan egy ket kisebb klub, amik az nb3bol mentek fel, ott lehet hogy vannak felprofi játékosok, de osszessegeben az egesz nb2 profi osztaly.



Az atlag fizetes kozelebb van az 1milliohoz mint az 500khoz. De ez megint klub fuggo. Oriasi elteresek lehetnek egy nb3bol feljutott kisebb telepules csapata kozott, pl Kozarmisleny es az nb1bol kieso Vasas kozott.



Kedves kerdezo, tvs meccs alapjan nem lehet megallapitani hogy te tudnad hozni ezt a szintet. Mar az elso edzesen, az elso 1 1 elleni parharcban kiderulne hogy bohoc vagy.

2020. okt. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyógytornász vagyon drága, úgy van munkám a csapatban ;)
2020. okt. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9%

Aztan melyik jatekos mondja el neked hogy mennyit keres? Semelyik.


A legtobb szerzodesben ki is kotik hogy tilos ilyesmiről beszélni ugyanis konfliktushoz vezetne hogy x miert kap 2millioval többet mint y, pedig sokkal nagyobb bohoc.. Mivel a ber megallapodas targya. Nem veletlenul nincsenek nyilvanos adatok a fizetesekrol, es a tulajdonosok ha erroo kerdezik oket csak nagysagrendeket mondanak.


En voltam tagja nb3as klubnak, igaz fiatal volta,de fogalmam sem volt ki mennyit keres.

2020. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!