Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Évi 1-1,2 millió megtakarítás...

Évi 1-1,2 millió megtakarítás ér valamit?

Figyelt kérdés
28N. Albérletben élek, szobát bérlem csak.

2020. aug. 31. 22:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Igen
2020. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Legfeljebb egy millát tennék félre, amihez azonnal nyúlni lehet szükség esetén, azon felüli összeget vagy befektetni érdemes vagy használni.


Ha gyűjtesz valamire hosszú távon, akkor érdemes állampapírba fektetni, hogy az állásban legalább az inflációt kinullázza. Vagy ha tudsz jobb befektetést, akkor abba, de gyakorlatilag egyedül az állampapír kockázatmentes.

2020. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hallottam már az allampapirrol, de részletesen nem ismerem sajnos. Ismeretségi körömben szerintem senkinek nincs
2020. aug. 31. 22:31
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem nehéz ám "megfejteni" az állampapírt, vannak nagyon jó online kalkulátorok, melyekkel láthatod az éves hozamot és össze is hasonlíthatod egyiket a másikkal.


Igen, évi 1 milla megtakarítás az pont 1 millával több, mint a semmi. Bármi közbejön, vagy találsz valamit, ami annyiba kerül, azt máris meg tudod venni, vagy bele tudod fektetni.

2020. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Persze, hogy er valamit.

1-1,2 milla tobb, mint a semmi.


Viszont ha abba gondolok bele, hogy hany ev alatt jon ossze egy haz kezdoreszlete siralmas.

Es nem a te hibad. A vilag lett ilyen fos.


2011-ben meg 6 millaert hirdettek 35 negyzetmeteres lakast Kulso-Erzsebetvarosban - Face felhozta emlekkent, mert anno megosztottam. Most meg 4x aron vannak...

2020. szept. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
persze
2020. szept. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

5# 2011-ben a kutya nem vette meg ilyen áron sem... Azért került ennyibe.

Természetesen ér valamit. Pont 1-1,2 millióval többet, mint a semmi. Gyűjtögesd csak!

2020. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%

7. igen es? Szalmabab erveles.


Akkor ennyi volt.

Most meg minden 3-4x dragabb, ha nem 5x mert belebasztak par IKEA butort.


Ha en par evvel hamarabb lepek le az Egyesult Kiralysagba xarravasaroltam volna magamat belvarosi ingatlanokbol olyan aron, de na, keson szulettem. :D


De mindegy, mert decemberben lejar a moratorium.

Jan. 1-tol megreng megint az ingatlanpiac. Mert nem lesz turista aki fizesse a horror lufi lakashiteleket.


Akinek van penze, az vasarolhat. 😊

2020. szept. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Én itthon élek és én így mondom, hogy bevásárolnék a 10 évvel ezelőtti árakon, de mivel tudom minek a következménye volt ez a hatás, nem kívánom, hogy újra ilyen hullám érkezzen. Az embereknek kisebb bajuk is nagyobb volt annál, mintsem hogy ingatlanokat vásároljanak fel.

Azt sem kívánom, hogy hatalmas bedőlések legyenek januártól. Mindenki készpénznek veszi itt, hogy így lesz. Szerintem nem.

2020. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

"2011-ben meg 6 millaert hirdettek 35 negyzetmeteres lakast Kulso-Erzsebetvarosban - Face felhozta emlekkent, mert anno megosztottam. Most meg 4x aron vannak..."


2011-ben az átlagfizuk valahol a 100e környékén voltak, nagyon abból sem tudtál egy önrészre összelapátolni. Talán ha havi 20-30e forintot, ha tudtam spórolni. 2016-17-ben lódultak meg a bérek, de ezzel párhuzamosan az ingatlanok első körben a duplájára, majd a 4x-ére duzzadtak sajnos.

2020. szept. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!