Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meg lehet élni Budapesten, ha...

Meg lehet élni Budapesten, ha csak egy érettségim van? Betanított munkával fenn lehet magam tartani?

Figyelt kérdés

Van egy büfészakos diplomám, de azt inkább ne is számoljuk bele. Meg egy OKJ, de az szintén semmit sem ér.

Nézzük úgy, hogy csak érettségi, semmi más.



2020. okt. 17. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Persze Építőipari segédmunka az lesz a való neked.
2020. okt. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátom Pesten dolgozik csak érettségivel raktárosként.


Heti 5x9 órában dolgozik és nettó 230 ezret keres. Nem tudom ebből te fent tudod-e tartani magad, de ő fent tudja magát. Huszonévesen még albérleti szobában lakik. Ha te pesti vagy és otthon laksz, az még előny is, mert nem kell albérleti díjra költeni.

2020. okt. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanugy vagyok vele, mint amit a masodik irt. Viszont nekem sajat lakasom van, ez azert megkonnyiti, de sok kollegam lakik alberletben es tudtommal megelnek valahogy, szoval gondolom lehetseges ugy is.
2020. okt. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Pesti, vidéki vagyok.

A raktáros az nagyon nem szimpatikus munkakör. Inkább gyártósorra mennék, vagy esetleg segédmunka ahogy az 1-es írja

2020. okt. 18. 00:18
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem.

Rossz szakot választottam, mi ebben olyan hihetetlen?

2020. okt. 18. 12:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!