Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mondanátok olyan budapesti...

Mondanátok olyan budapesti irodai munkát, ahol 250 ezret nettóban minimum megkapnék?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyravágyó, de ennyi minimum kell ahhoz, hogy kifizessem az albérletem és legyen étel a tányéromon minden nap. Egyelőre a szüleim segítenek ki amyagilag, de szeretnék teljesen a saját lábamra állni.

2020. okt. 18. 09:15
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
87%
Szoftverfejlesztő, mérnök, rendszergazda (mármint nem okj-s, hanem igazi), kontroller,
2020. okt. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Nem értek ilyesmikhez, nő vagyok. Van egy félbehagyott szakom egyetemen, de azt biztosan nem fogom folytatni és egy állásinterjún sem szeretném felhozni. Szóval vegyük úgy van egy érettségim.
2020. okt. 18. 09:34
 3/49 anonim ***** válasza:
97%

Vagyis azt szeretnéd kérdezni, hogy milyen irodai betanított munka van, ami sokat fizet....

Erre az a válasz, hogy nincs ilyen.

2020. okt. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Titkarnői, adatrögzítői, értékesítési, vevőszolgálati vagy ezekhez hasonló munkakörre gondoltam elsősorban.
2020. okt. 18. 09:39
 5/49 anonim ***** válasza:
96%

Titkárnő nincs már, asszisztensek vannak, de azoknak érteni is kell valamihez (pl sok helyen tolmácsok, fordítók is vagy pl mérnökasszisztensek)

Értékesítés jutalékos, és tekintve, hogy a gyiken keresel munkát, a profession helyett, te abból éhenhalnál

Vevőszolgálat, csak akkor fizet ilyen jól, ha ssc, ahhoz meg kell 2 nyelv folyékonyan

Adatrögzítés kihalófélben és minimálbért fizet

2020. okt. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
21%
Budapesten kvázi bárhol megkapsz ennyit teljes munkaidőben, leszámítva a közszférát.
2020. okt. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Nyilván néztem az állásportálokat is, de mindenütt a fizetésre az van írva, hogy megegyezés szerint, szinte sehol nincs konkrét összeg feltüntetve. Gondoltam itt lesz olyan, aki tud segíteni. Voltam állásinterjúkon, nem olyan összegeket akartak ajánlani, hogy lehidaltam (150-200 ezer között).
2020. okt. 18. 10:02
 8/49 A kérdező kommentje:
-nem
2020. okt. 18. 10:02
 9/49 anonim ***** válasza:
84%
Mire fel adnának betanított munkára 375k bruttót??? Nem értesz semmihez.
2020. okt. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%

A semmi hozzáértésért nem fizetnek túl sokat.


Főleg, hogy egy csomó nyelvet beszélő, egyetemet végzett ember is ilyen munkára nyomul, mert mondjuk nem akar elmenni tanítani, szociális munkásnak, vagy nyelvész kutatónak, ahol még ennyit sem keresne

2020. okt. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!