Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyo fizetést...

Szerintetek mennyo fizetést kérjek, ami reális?

Figyelt kérdés

Vezető helyettes vagyok, bruttó 380ezer a fizetésem, 2 éve dolgozom itt. A vezető elmegy szülni, neki a fizetése bruttó 455ezer, ő 4 éve van itt. Az ő helyére fogok kerülni, helyettem egy gyesről visszajött anyuka fog jönni, aki korábban minosegellenprkent dolgozott itt 2 évig, onnan ment szülni. Neki megadták az én mostani fizumat.


Szerintetek ha bruttó 450ezret kérek, az reális lehet? Elvégre ha az újnak is megadták a sokkal jobb fizut, akkor nekem is meg kéne


2020. okt. 19. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Persze, ha az ő munkáját, felelősségi körét kapod meg, akkor ragaszkodj a fizetéshez is.
2020. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is az a korrekt. Más kérdés, hogy cégen belüli előléptetésnél nem szokott szóbajönni bértárgyalás, általában csak elédtolják a szerződésmódosítást.
2020. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg most is ez lesz, de azért mielőtt elém raknák, szeretnék beszélni erről a felettessel, hogy mennyi az az annyi. Csak fel akartam mérni előtte, hogy reális lehet-e, ha én azt mondom, hogy szeretnék ennyit kapni
2020. okt. 19. 22:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon fura nekem, hogy ilyen szinten megbeszélitek a fizetéseket. Én még nagyjából sem tudom, nem hogy ezer forintra pontosítva.

Igazából annyit mondasz amennyit szeretnél, aztán úgyis az övéké az utolsó szó. Viszont eléggé úgy tűnik, hogy ők már biztosra veszik ki melyik pozícióba kerül, úgyhogy nem hiszem, hogy elkezdenének problémázni ezen. Nyilván nem maradhat ugyanannyi a fizetésed, mivel egy nagyobb rangot kapsz, aminek nem 10-20 ezerrel kellene többet jelentenie.

2020. okt. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem beszéltük meg, más úton tudtam meg ezeket. Az biztos, hogy magasabbat kapok, mert azt mondtak, hogy jar, de konkrétat nem mondtak, firtatni meg nem akartam addig amig ki nem deritettem ezt a többi infót
2020. okt. 19. 23:53
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Az mondjuk azért érdekes, hogy vezető akarsz lenni, de fogalmad sincs, mint vezető mennyit ér a munkád. Ez nekem már nagy negatív pont a képességeid mellé. Hogy fogsz akkor, mint műszakvezető (mert nyilván az, nem pl "termelési igazgató" az a vezetői pozíció) más munkavállalóval egyeztetni, tárgyalni, egyáltalán irányítani őt ha egy ilyen (bármilyen vezetői szinten) banális kérdést nem tudsz egyedül megoldani, illetve nem tudod felmérni önállóan mennyit ér a munkád?
2020. okt. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy lesz olyan, aki képes ilyen pitiáner dologba belekötni. Ez a világ nem úgy működik, hogy páyakezdőként egy ilyen lehetőséget elutasitok, csak mert nekem ennyi meg annyi kell. Gondolj, amit akarsz, érdemben nem tudsz hozzászólni egy kérdéshez, az téged minősít
2020. okt. 20. 12:11
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Pályakezdőként műszakvezető?! Ez meg már a munkáltatót minősíti, hogy egyáltalán felajánlj egy ilyet, és téged is, hogy “pályakezdőként” nem éred fel ésszel, hogy egyilyen pozíciót nem kéne elfogadni.
2020. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok műzakvezető, annál csak komolyabb vezetői pozik vannak :) Sajánlom, hogy neked sori munkásként sosem ajánlottak fel ilyet, de tudod, nem mindenki olyan szerencsétlen, mint te. Máshol játsz az eszed,köszi
2020. okt. 20. 13:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem azt dobták volna fel kisfiam, akkor nem itt kérdezgetnél :) Egy marketing osztály vezető pontosan tudja mennyit ér, és nem br. 455.000-et, és alá nem egy minőségellenörzésről szalasztott valakit raknak be helyettesnek. Tehát gyárban vagy valahol.


De akkor tessék, itt egy vezetői fizetési igény "újfiú" szinten, magyar piacra max 5 beosztottal, teljes felelősséggel, saját büdzsével: br. 650.000 Ft - 750.000 Ft + bónuszok és egyéb elemek (céges gép, telefon, autó - jó esetben üzemanyagkártyával -, magáneü). Nemzetközi szinten mindjárt regionális vezetőként, mert nyilván azt ajánlhatták fel neked pályakezdőként, mert akkora ász vagy br. 1.000.000 Ft + az előzőleg felsorolt kiegészítő elemek.

2020. okt. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!