Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A magyarok miért félnek attól...

A magyarok miért félnek attól ha hétvégén kell dolgozni?

Figyelt kérdés

Van egy vietnámi ismerősöm, napi 10-12 órákat dolgozik, gyakran hétvégén is.


Anno 10 éve amikor idejött volt egy üzlete, most a hatodikat nyitja.


Kérdeztem tőle hogy ezt hogy lehet bírni, meg mikor tud pihenni.


Azt mondja hogy ezzel nem foglalkozik, van egy célja, csak munkával lehet eredményt elérni.


Itthon meg péntek délután mindenkinek kiesik a toll a kezéből, ha 10 perccel tovább kell maradni már sírnak.



2020. okt. 23. 19:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%

Most voltam lent a szupermarketben, és láttam ezeket a szegény szerencsétlen életunt árufeltöltőket, húspultosokat, kasszásokat, szerintem azért félnek tőle, mert nagyon sok hétvégi munkarendű pozícióban szart sem keresnek az emberek.


Vagy szimplán már ott van neki a család, gyerek, és egy hétvégén is dolgozó munkahely nem fizetne neki annyival többet amiért megérné neki ezt feladni.

2020. okt. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mivel nem munkára való a hétvége hanem arra hogy kipihend az 5 napot ahol elfáradsz és napi szinten találkozol a sok hülyével
2021. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!