Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetemista lány vagyok és...

Egyetemista lány vagyok és elhatároztam, hogy a testemből fogok megélni. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Olyanokat ne írjatok,hogy álljak ki a sarokra meg hasonlók,annál diszkrétebben és igényesebben szeretném intézni az ügyet. Tippek?

Beszólásokat nem kérek légyszi,már mindent megpróbáltam,nem találok munkát,de az albit fizetnem kell.:S

Köszönöm


2010. aug. 9. 11:56
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
58%
egs. akkor minek jársz egyetemre? krváknak nem kell diploma.
2010. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 Trik válasza:
46%
Szerintem válasz más foglalkozast. hisz egyetemre jársz bármit kezhetel.
2010. aug. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
72%
Amíg végzi az egyetemet gondolom addig is kell munka... Amúgy szerintem vannak ilyen oldalak, ahol lehet hirdetni magad...
2010. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
80%
melyik városban fogod űzni ezt a tevékenységedet? képet tudsz magadról linkelni? milyenek lesznek az árak? egyedül fogod csinálni, mármint csak úgy magadtól?
2010. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
46%
a legpoénabb az lenne, ha jó sok férfival megd.gatná magát aztán ha elvégzi az egyetemet (de miért végezné el, aki könnyebb utat választja az később is azt fogja), de ha mégis elvégzi, akkor elmegy interjúkra munkahelyre, ahol kiderülne,hogy a főnöke vagy valamelyik munkatársa már volt a kuncsaftja:) vicces lenne.
2010. aug. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
na sejtettem h be fognak szólni páran. Szal: azért végzek egyetemet, mert abból szeretnék megélni majdan, amit tanulok. De addig vmiből élnem kell! És nappali mellett nem tudok rendesen dolgozni. Ennyi.
2010. aug. 9. 12:23
 7/54 anonim ***** válasza:
65%
kíváncsiságból, mit is tanulsz?
2010. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
87%

Lehet ezt úgy is csinálni, hogy ne érezd magad kurv@nak, és mások se tartsanak annak.


Elsétálsz feltünö (de nem kurv@s) ruhában a gazdagabb városrészek felé, ott hamar fogsz olyan idősödő pasit találni, aki egy kis kedvességért cserébe, hajlandó lesz finanszirozni a tanulmányaidat.

Mégcsak nem is kell elfogadnod az elsőt. Válogathatsz is köztük.

Ne hidd, hogy Te leszel az első ilyen lány. Még az első ezer közé sem férsz be.


Persze ez elég szomorú, de azt már elkúrtuk 20 éve.

Nem kicsit, nagyon

2010. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
71%

Társközvetítő irodák

Csak nem kell áltatni az iroda vezetőjét, hogy neked tartós kapcsolat kell. Ezek az irodák partnereket is közvetítenek még ha nem is reklámozzák.

2010. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
44%
Hát azért ne haragudj, de elég sokan találnak munkát nappali mellett. Jó nem egy leányálom, de nem az első gondolatuk, hogy akkor elmennek örömlánynak. Elég sok lenne belőlük, ha minden nappalis egyetemista árulná magát! El lehet menni éjszakára bárba is dolgozni. Fárasztó, de nekem sok egyetemista ismerősöm csinálja. Ha úgy nézzük a kuncsaft is főleg este fog hozzád menni, tehát nem fekhetsz majd le 8kor. Van aki hétvégente dolgozik főleg, jól tanul, van ösztöndíja, szoc.tám meg stb. Szóval azért nem ez mindenkinek az első!
2010. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!