Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az erotikus helyen való...

Az erotikus helyen való pultos munka befolyásolja a tanítói szakmám? (23 éves lány)

Figyelt kérdés
Tanítónak tanulok és a napokban kaptam egy pultos állást egy erotikus (sztriptíz) bárban. Nem tudom, hogy elfogadjam-e az ajánlatot. Erkölcsi bizonyítványt kell kikérnem, ha tanítóként szeretnék dolgozni.
2011. okt. 7. 22:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Elvileg nem, de gyakorlatilag, ha ez kiderül úgyis kirúgnak és teljesen jogosan, én el is hoznám a gyerekemet, ha olyan tanítónője lenne, akinek ilyen a múltja, még ha nem is prostitúcióról beszélünk.

Szóval a helyedben nem vállalnám, kivéve,ha nem akarsz tanítóként dolgozni,csak a diploma kell.

2011. okt. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

1 senki nem fogja megtudni

2 nem táncikálni mész meg kur.válkodni, hanem italt mérni

3 az erkölcsi bizonyítványodba a korábbi munkahelyek nem kerülnek bele, nem is értem, hogy jutott eszedbe

2011. okt. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
ja és, ha beválik az első válaszoló jóslata, hogy kirúgnak miatta, akkor nyert ügyed van a munkaügyi bíróságon ;)
2011. okt. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van nyert ügye. Kivágják más indokkal és csókolom. Azt hiszed nincs ilyenre példa?
2011. okt. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%

Ne fogadd el! Más munka is van. Semmilyen szülő nem venné szívesen, így a suli sem. Ha meg arra számítasz, hogy nem derül ki, ráfázol, mert az egyik apuka felismer, elterjeszti a hírt (úgy, hogy ő ne bukjon le), és viszlát!!! A hír pedig elterjed más sulikban is...


Keress olyan állást, ami összeegyeztethető a tanítónőséggel! Nem kell Dr Jekyll és Mr Hyde-ot játszani...

2011. okt. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"Dehogy van nyert ügye. Kivágják más indokkal és csókolom. Azt hiszed nincs ilyenre példa?"


közalkalmazotti állásból nem olyan könnyű ám kirúgni valakit ;) ... gyakorlatilag csak alkalmatlanság és leépítés címén megoldható, de az alkalmatlanságot bizottság előtt kell bizonyítani a munkáltatónak, a leépítés szintén nem olyan egyszerű ügy



van pár tanár a családban ;)

2011. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző: a suli nem ad státuszt kezdetben, csak szerződést köt 1 évre. Ezt 5 évig teheti meg a Munka Törvénykönyve szerint. Vagyis 5 évig nem kötelezi el magát, bármelyik tanév végén közölheti, hogy akkor jövőre nem tart rád igényt. Indokolnia sem kell.
2011. okt. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

tisztában vagyok vele ;)

de azért mert pultos volt suli alatt egy kocsmában vagy sztriptízbárban senkit nem lehet elbocsájtani



nem mellesleg gyakorlatilag 100%, hogy ki sem derül - szinte biztos, hogy nem ott fog dolgozni, ahol a pultos meló lenne + mivel semmi erkölcstelen nincs az italmérésben, eszébe sem fog jutni senkinek, még ha oda jár pucér ribiket stírölni is...


én tanárként mondom, hogy ha nincs más, nyugodtan vállalja el! szülőként meg leszarnám, hol gályázott a tanítónéni azért, hogy finanszírozni tudja a suliját - még valószínűleg az sem érdekelne, ha prosti lett volna (a diáklányok 5-10 %-a amúgy is azzal keresi a kenyerét fősuli/egyetem alatt - franciáknál 20%-uk!!!!!!!) - a lényeg, hogy viselkedjen normálisan az iskolában, ne legyen a napilapok címlapján és tanítsa meg a gyereket rendesen írni-olvasni-számolni


szóval kérdező nyugodj meg, vállald el a melót, tegyél félre pénzt és sose szégyelld, hogy mivel keresed a pénzt, ha az nem törvénytelen vagy erkölcstelen, mivel a meló nem szégyen

2011. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A két "szakma" nem fér össze. Választanod kell hogy melyik a fontosabb...egyik iskola sem nézné ezt jó szemmel. Gondolj bele..egy szülői ért. után apukával összfutsz a bárban,na ki fog jobban meglepődni???:D
2011. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyes válaszolók vágják, hogy nem sztriptíztáncosnőnek, hanem pultosnak menne oda dolgozni?


Semmi gáz nincs abban, nyugodtan lehet utána valaki tanítónő.

2011. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!