Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szolnok kornyeken mennyiert...

Szolnok kornyeken mennyiert dolgozik egy burkolo negyzetmeter aron?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy mivel a komuves szakmam megvan es kivan valtva a vallalkozoim is, kissebb munkakat elvallalhatnek. Persze olcsobban, hisz tapasztalatom nem sok van. Kokanyolni meg nem szeretnek, kissebb melokkal meg tudnek gyakorolni. Mi a velemenyetek errol? Belemerjek vagni?
2020. okt. 26. 12:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Emellett nem azt varom, hogy valaki leirja, hogy igen. Igazam van. Azt varom, hogy erveljen, hogy miert igen es miert nem. Vagy hasonlo sztorikat, hogy valaki igy kezdte es mi lett. Stb.
2020. okt. 28. 15:33
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem 8 as,nem profikent kezdte.

De O tanulta szakmunkasban,rendesen,evekig.

Gyakorlaton voltak korhazakban,egy egy nagyobb epitkezesen.

A mesterrel mentek maszekolni gyakorlat keppen.

Szoval evekig tanulta.

A valaszom arra vonatkozott,hogy a kerdezo mindenfele gyakorlas nelkul,videok megnezese utan nekiallna egy pl panel wc nek mert az nem nagy kunszt.

Nalunk pl 3 napig kellett vakolni a falat a furdoben es a wc ben mire fuggobe hozta parom es szepen lehetett burkolni.ez paneloknal altalanos.egy gyakorlatlan burkolo odamegy,es felszorja a csempet aztan elviszi a zset.nem szaloja,hogy nem derekszog,nem fuggo,hullamos.nem meri ki,hogy jon ki jol a csempe,csak elkezdi valahol es rakja.

2020. okt. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Oké, de ha megmondja, hogy mi a helyzet akkor nincs gond. Nem mindenkinek annyira fontos, hogy tökéletesen sík legyen és derékszög, stb.

Nálunk is 50+ éve ezermester nagyfater csinálta. Olyan amilyen de a célnak megfelel azóta is.



Amugy netrol, videokbol tényleg sok minden tanulható. A gyakorlatot nyilván nem pótolja, de az elméletet simán.

2020. okt. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ha olvastatok komuves szakmam van. Tehat valoszinuleg evekig tanultam es 4esre vizsgaztam. A nem sok tapasztalat meg azt jelenti, hogy voltam vagy 4-5 cegnel ahol atvertek. Osz vissz 1-2 evem van a munkaban. Szoval nyilvan van annyi tapasztalatom, hogy derekszog es vizszintes fuggoleges legyen. De nyilvan sok olyan van amit tanulnom kene meg. DE NINCS LEHETOSEGEM! De szeretnek. 😀 ezert gondolkodtam ebben. Es ha korrektul elmondom, hogy ez a helyzet. Akkor kit vagnek at? Ha legjobb tudasom szerint csinalnam. Ami nyilvan nem profi, de ezt nem titkolnam soha. Es ha valamit nem tudnek megcsinalni, akkor azt mondom, hogy ehez nem ertek, ezt nem vallalom el.
2020. okt. 29. 17:36
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azt a kérdést tedd fel magadnak, hogy tudsz-e garanciát vállalni a munkádra. Ha elrontod a burkolást, annak eléggé költséges a javítása. Aki felújításra áldoz az elvárja hogy profi munka legyen. Nem mindegy, hogy a sarokba folyik-e a víz a lefolyó helyett, eláztatja-e a falat a zuhanykabin, fél év múlva billegnek-e a járólapok vagy potyognak le a csempék a falról stb. Inkább fizetnék többet egy referenciákkal rendelkező tapasztalt szakinak, mint hogy valaki olcsóbban megcsinálja de silány minőségben. Ha úgy érzed meg van a tudásod a minőségi munkához és erre garanciát is tudsz vállalni akkor vágj bele, egyébként ne.
2022. febr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!