Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek bruttó milyen...

Szerintetek bruttó milyen fizetést jelenthet az alábbi munka?

Figyelt kérdés
[link]

2020. okt. 27. 15:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen azt hozzá tenném, hogy ez a 160-170 ezer nettó csak akkor reális, ha normál 8.00-16.30 közötti munkaidőben kell bejárni. Ha több műszak van, abban az esetben műszakpótlékok is járnak + mivel alapból szívás műszakokban dolgozni, ezért egy + 10%-kal lehet többet kérni. Szóval ha minimum 2 műszakban kell majd bejárnod, akkor az alapbérre kérj br. 270-et (nettó 180) + pótlékok, de ha végül nem kötelező több műszak vállalása (ez csak előnyként van feltüntetve a hirdetésben), akkor marad a nettó 160-170 ezer.
2020. okt. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
@10 Ettől még nyilván alamizsna havi 160k. Ha abban kell bízni, hogy a szüleid eltartanak vagy hogy vesznek neked lakást, akkor napi 8 órás munkával is egy egyetemista szintjén van az ember. Amivel persze önmagában semmi gond nincs, de a pénzügyi szabadságtól nagyon messze van.
2020. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#12: De miért is kellene egy max érettségit igénylő, tök egyszerű munkakörnél százezreket fizetni? Aki többet akar keresni, az tanuljon (lehetőleg hiányszakmát), beszéljen nyelveket, legyen jó a szakmájában stb.

Ha majd nem marad ember az ilyen típusú munkákra, akkor majd emelni fogják a bért. Még mindig munkaerő túlkínálat van, a munkavállalók úgy tudnak versenyképesek lenni, ha lejjebb csökkentik a bérigényüket VAGY tudásuk miatt kívánatossá teszik magukat a munkáltatók számára.



Nettó 160k meg valóban nem túl sok pénz, de ez Magyarország... (bár ha valakinek már van lakása, akkor tényleg elég lehet ennyi pénz a szerény életmódhoz)

A nettó 250 ezerrel ki fogják nevetni, egyből megy a kukába az önéletrajza. Sok ilyet láttam már.

Nyáron kerestünk kezdő junior könyvelőt a céghez. Diploma vagy mérlegképes és 1 év tapasztalat volt a feltétel. Korábban max 50 ember adta volna be a pályázatát erre a pozira, most 300-an jelentkeztek! volt kikből válogatni és mondanom sem kell, hogy nem azt vettük fel aki br 400-at kért, hanem azt, aki br 300-at.

2020. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"bérszámfejtőként dolgozom egy nagy nemzetközi labornál és ezért tudom, hogy a piacon mennyit ér egy hasonló pozíció"


Persze, szinte gondoltam.

Áruld már el, hogy neked most ez okoz örömöt, hogy ilyen hülyeségeket hazudsz?:D

Lövésed nincs a pesti helyzetről és ez jól látszik:D

2020. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
11%
@13 Remek cég az, ahol nem a legjobb jelentkezőt veszik fel, hanem akin lehet spórolni havi koszos 130 ezret.
2020. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#15: miből gondolod, hogynem ő volt a legjobb jelentkező? attól, mert valaki sokat kér még nem biztos, hogy alkalmas is. Egyébként árérték arányban nagyon jól jártunk vele, nem hallottunk róla panaszt.

te sem a legdrágább dolgot veszed meg a boltban, hanem azt, amelyik árérték arányban megfelelő.

2020. okt. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#14-es: "Persze, szinte gondoltam.


Áruld már el, hogy neked most ez okoz örömöt, hogy ilyen hülyeségeket hazudsz?:D


Lövésed nincs a pesti helyzetről és ez jól látszik:D"


semmiben nem hazudtam eddig, csak leírtam a VALÓSÁGOT. nem mindenkinek tetszik. ez van. ez nem az én problémám.

egyébként a pesti helyzetről annyit, hogy megduplázódott a munkanélküliek száma és sokan vannak, akiket átraktak 4-6 órába. Nagy a verseny, kevés a nyitott lehetőség, leírtam, hogy mi kell ahhoz, hogy valaki versenyképes jelentkező legyen a munkaerőpiacon a mostani helyzetben. Erre a pozira alsó hangon lesz 200 pályázó, higyjétek el.


de ha nekem nem hiszel, akkor pályázd meg nyugodtan. kérj br. 400-at és majd tájékoztass a fejleményekről :)


amúgy nem értem miért kell ilyen támadónak lenni és hazugnak nevezni. Én segítő szándékkal jöttem ide, mert veletek ellentétben NEKEM van rálátásom a bérekre. Én örülnék a legjobban, ha magasabbak lennének a bérek azonos árszínvonal mellett, de ez sajnos nincs így.

2020. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%

"semmiben nem hazudtam eddig"


Dehogynem, már csak azért is, amit más leírt.

Nevetséges vagy a kamu történeteiddel, a százezerért dolgozó beosztottal együtt.

Mibe hogy lövésed nincs a bérszámfejtésről se.

2020. okt. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Nevetséges vagy a kamu történeteiddel, a százezerért dolgozó beosztottal együtt."


Mikor beszéltem én 100 ezerért dolgozó beosztottról??


Te elmebajos vagy. Kezeltesd magad sürgősen! :D Gondolom munkahelyet nem láttál még belülről, de ha így haladsz, akkor nem is fogsz :D

2020. okt. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!