Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » NetPincér GO futár tényleg...

NetPincér GO futár tényleg ennyit keres?

Figyelt kérdés
[link]
2020. okt. 28. 18:39
 1/6 anonim válasza:
91%
Én is úgy tudom, hogy jól lehet keresni, de rossz időben azért problémásabb. Meg ha valami baleseted van akkor kiesel annyi időre. Meg kell elég megbízást szerezned, ami esetleg azt jelenti, hogy összevissza beosztásokban dolgozol.
2020. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lazy Lover ***** válasza:
47%
Igen de rengeteg pénz elmegye a járulékokra
2020. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

Ne keverd a bruttó bevételt, a nettó jövedelmmel.


Sok költséged lejön még belőle, már csak maga az üzemanyag, szervíz költségek, adók, járulékok,iparűzési adó, könyvelő díja, kamarai tagsági díj stb.


Csakhogy vidéken ennyit adnak egyszerűsített foglalkoztatásban is nettóban havi 15 napra, nem napi 12 órákra, egy cégnél és nem kerül plusz 15%-ba a munkáltatónak sem az eladások utáni jutalékozás a megbízott felé. :-)

2020. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a cikk pont annyit mond el, amennyit bárki kikövetkeztet kb. 3 perc alatt, teljesen felesleges volt megírni. Semmilyen bennfentes információval nem rendelkezik.
2020. nov. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy bruttó 400E-t összelehet hozni napi 8óra 20E/nap ás 20munkanap munkával... ami nettó 15E/nap és 300E / hó-nál áll meg jattal együtt!


[link]

2020. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zsolt Balazs 72 afte válasza:

Sziasztok

Foodpandanal dolgozom.

Én átlag 2,4 címet tudok sajnos kivinni csak mert az applikáció vagy messzire visz vagy sokat kell várni a rendelésre.

Vagy a megrendelőnek komplikált címe van labirintus, vagy olyan helyre szállítók ahol ipartelep.

A centert csinálom , de bevisz Kőbánya rá, 14 kerületbe, 13 kerületbe ami kívül esik a vonatol ahol pörgés van .

Heti 40 órával 800 cimpenz szorozva 2.4 96000 lenne ..

De alig lehet felvenni műszakot .

Így kb heti 76 000 Ft al lehet számolni inkább.

Ez kicsit több mint 300 000 Ft havonta...

Amiből adózni is kell.

Könyvelőt fizetni .

És egyéb kiadások

Is vannak.

Minimum 25 000 Ft kell a készpénzes fizetésnél neked kell fizetned.

Ma 27 címet vittem ki kb 11 óra alatt 3 helyről kaptam bóravalót kb 600 Ft-ot.

Netes bóravaló meg 1600 Ft volt.

Szóval az igazság az hogy ha esik ha fúj , ha hideg van ha túl meleg..

Minden hónapban van valami plusz kiadás ..

Kb 50 000 Ft volt költve a biciklire

Ha autóval mész kb 100 000 Ft a tankolás minimum egy hónapban .

Ha motorral akkor kb 70 000.

Plusz ha elromlik valami szerelő plusz alkatrész ..

Ami mivel sokat mész tutti valamit csinaltatnod kell..

Szóval ez az igazság..

2022. febr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!