Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vidéken hogyan lehet érvényesü...

Authorless kérdése:

Vidéken hogyan lehet érvényesülni?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék vidéki kisvárosban érvényesülni? Munka kevés van, ha van is mind fizikai/kubikus munka. Fizetés is megalázó legtöbb helyen. Kikapcsolódási/szórakozási lehetőség nagyon kevés. Ismerkedni lányokkal is szinte lehetetlen a fentebb emlitettek miatt. Költözés Budapestre tipusú kommentelők ne is irjanak. Valami ötlet, tipp? 26/F

2020. okt. 29. 22:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%
Úgy lehet, hogy fogod magad, felszállsz az első buszra és feljössz Pestre.
2020. okt. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
0%
Végezz el valami okj s képzést. pl mechatronikai technikusként 250000 és 450000ft között lenne a bruttód persze a szakban bedolgozott évek döntik el a fizud. De ha azt nézzük hogy a nettód a bruttód 75 százaléka akkor az a 175000 MINIMÁLIS összeg vidéken egészen türhető. de megkapnád nettóba azt a 200000 at is.főleg hogy már vidéken is vannak gyárak pl a kecskeméti mercedes vagy a győri audi. ezek csak példák a rengeteg lehetőség közül szerintem bármilyen vidéken is élsz (én is vidéken élek) 50 km es körzetben ezzel a végzettséggel találsz ÁLLÁST.a képzés ami asszem 2 éves és kell egy kis alaptőke kb 5 600000 ft a képzésre max amig összegyűlik el mész egy nagyobb városba dolgozni utána az adott összeggel hazamész és kezdhetsz tanulni. kell érteni kicsit a fizikához és a matekhoz kb olyan 3 as 4 es szinten de megéri
2020. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

A #8 vagyok.

Csak engem zavar, hogy 250.000 bruttó(!) jónak számít?

Ha a fix nettó lenne a 250 akkor se vállalnám ezt be utolsó...aztán ingázhatok nap mint nap 50 km-ert... Két év tanulás meg fél millió alaptőke, három-négy műszak, életed nincs,szabadidőd nincs, vidéken minimum a füvet vágni kell, tudom dolgoztam gépkezelőként elektronikai gyárban, szabadságodat mások osztják be, emberkednek ha el kell menned szabadságra na _nekem_ ez nem élet és úgy veszem észre egyre több embernek nem...inkább viselem, hogy trógernek tartanak(nem érzem magam annak, vannak egyéb sikereim az életben).

2020. okt. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az a 250 bruttó valóban kevés, még nettóban is. Nem számít jónak, de ez nem egyenértékű azzal, hogy kifizetnek-e ennyit vagy sem.
2020. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Én sajnos azt tapasztaltam, hogy mindegy milyen városban vagy, vidék az mindenhol vidék. Közel se érnek Pesthez semmilyen szinvonalon. Nyugati országokban nem öszpontosul ennyire minden a fővárosokban.
2020. okt. 30. 19:11
 16/17 anonim válasza:
Rendben ez csak egy feltevés volt nem kell így támadni csak egy ötletet írtam le
2020. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 redani válasza:
53%

Én egy 10 ezer fős kisvárosban élek, online marketinggel foglalkozom másodállásban.

Megélek ....

2020. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!