Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzkeresés gyerekként?

Pénzkeresés gyerekként?

Figyelt kérdés

Lehet pénzt keresni gyerekként?

Rohadtul jól esne suli mellett egy kis "zsebpénz".

Valaki tud adni tippeket,tanácsokat?

Leginkább jelenleg interneten a vírus miatt.

És ha van,akkor részletesen írjátok le hogy hogyan zajlik,mit kell csinálni,stb..

Előre is köszi! Jóéjt😗



2020. nov. 1. 04:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy?
2020. nov. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

16 évesen tudsz elkezdeni dolgozni leghamarabb, szülői engedéllyel diákszövetkezeten keresztül.

Persze nyomathatod feketén is, csak hát nagy rá az esély, hogy átvágnak mivel egy kölyök vagy és a végén lehet ki sem fizetnek.

Amúgy annyira gáz, hogy egy gyereknek ezek kell manapság gondolkoznia. Jó szar országban élünk mondhatom, ahelyett hogy gyerek lenne, a munka és pénz miatt aggódik. Remélem aki miatt ez van, az majd egyszer megtapasztalja a saját bőrén vagy a kölykei bőrén ugyanezt.

2020. nov. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Online legális munka diákoknak, ami jól is fizet nem igazán van. Nem tudom, hogy hány éves vagy és hogy mihez értesz. Én anno 5 ezer forintért csináltam egy kis cégnek weboldalt és logot- kontár munkát végeztem, egyszerű wp sablon, kis photoshop stb. Nem lett rossz, de egy szakember valószínű jobban megcsinálja és igaz 50 ezernél kezdődött volna.

Lány osztálytársam meg gyönyörű gyöngyfákat csinált és azokat adta el, igaz akkor még volt piac stb, csinált 5-öt mondjuk 2 hét alatt, kivitte, és eladták. :)

2020. nov. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány éves vagy. Én 14 évesen a szomszéd asztalosnak segítettem csiszolni pár ezer ftért, meg egy nyugdíjas házaspárhoz jártam el segíteni a takarításban és füvet nyírni. Maximum ezeket lehet feketén, persze ismerősökön keresztül.
2020. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát nem rég pénzügy-számvitelt csináltam feketén,de sajnos a cég elküldött mert találtak jobbat. Nem írhatom le hány éves vagyok mert akkor letilt a rendszer.

Hát köszönöm szépen a válaszokat,mindegyikkel egyetértek,sajna mindenkinek kell a pénz és a legtöbb helyen ahol dolgoztam ott átvertek.

2020. nov. 1. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!