Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan aki feladta már a...

Van olyan aki feladta már a munkakeresést?. Vagy hogy munkanélküliként nem kapja a helyét? Ilyenkor mit csináltok?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 12:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
6%
nincs ilyen
2020. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

Én a turizmusban dolgoztam. Egy darabig igyekeztem lendületben maradni, de látszik, h ez most nem egyszerű.

Szóval már nem keresek aktívan.

Beiratkoztam OKJ suliba, hobbival foglalkozom, ilyesmi.


Nyilván van passzív jövedelmem amitől nem halok éhen, így ha szerényen is, de kijövök minden hónapban.

2020. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
minek kellett lepontozni a 2est? szégyen h. ilyenekkel van tele a gyakorik
2020. nov. 3. 16:44
 4/20 A kérdező kommentje:
akik lepontoznák azt ha vki megosztja tapasztalatát.
2020. nov. 3. 16:45
 5/20 A kérdező kommentje:
lepontozzák -így akartam.
2020. nov. 3. 16:46
 6/20 anonim ***** válasza:
27%
Mi olyan rohadt nehéz a munka keresésben? Mindig találtam eddig munkát 1-2 napon belül. Pedig nem Pesten élek hanem vidéken.
2020. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés hiába irsz ide flegma kérdéseket, offolsz.


A kérdésre válaszolj h feladtad-e a keresést és hogy bírjátok stb.?

2020. nov. 3. 18:27
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Én feladtam. Sok interjú, hülye szokásos hr es kérdések. Három dolog magamról, hogy látom magam öt év múlva... Mért engem válasszanak? Gondoltam magamba ezek is hülyék. Mondtam mert én értek hozzá. Ezen meglepődtek. Aztán felvettek.
2020. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

6#

Te egy beképzelt f*szkalap vagy.

Menj aztán kérdezd meg a több 10ezer embertől mi olyan nehéz a munkakeresésben, ha szerencsém van akkor valaki sikeresen lebassza az arcodat az egóddal együtt. Azt érdemled, semmi mást.

2020. nov. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
15%
6-osnak igaza van. Aki nem talál munkát annak vagy nagyok az elvárásai munka terén a saját képességeihez képest, vagy nem akar dolgozni. Sosem voltam munkanélküli, valószínűleg rosszul csinálok valamit.
2020. nov. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!