Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyógypedagógiát tanulok és...

Gyógypedagógiát tanulok és szeretném utána elvégezni az állatasszisztált terápiát. Tudja esetleg valaki,hogy mennyit keres egy ilyen terapeuta,vagy,hogy mennyi ideig tart és mennyibe kerül a képzés Pesten?

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

ezt nem a fizetésért csinálod...

ha azért, akkor inkább ne csináld!

2020. nov. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég régen* tanultam már ezt (nekünk egyetemen volt ilyen óránk), akkoriban azt mondta az oktatónk, aki ebben dolgozott, hogy igazából csak vizsga van, képzés külön a kutyának nincs. Kutyaiskola, parancskövetés, meg egy olyan kutya, akiben van kiaknázandó lelkesedés. Nem minden kutya alkalmas terápiára, ez nem fajta, hanem inkább személyiségfüggő.

A mennyit keres meg... ez nem külön szakma. Ha megvan a papírod, gyógypedagógusként bevetheted a kutyát (vagy egyéb állatot) is, mint "eszközt" a foglalkozásaidon.


*2012-ben diplomáztam, azóta változhatott a dolog.

2020. nov. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tudom, hogy a lovasterápia elvégzése nagyon drága, vizsgát kell tenned nem csak a tananyagból hanem, hogy alapvetően hogy boldogulsz a lovakkal, díjlovaglás ilyesmi, mert a ló nem kutya, hogy szívesen dolgozik és az az élete, hanem szívességet tesz neked éahhoz, hogy megkérd professzionálisnak kell lenni.

Ja és baromi drága, nem feltétlenül térül meg mert amikor oda jutsz hogy már tarthatnád akkor nyilván van egy lovad (havi 80-90 ezer kiadás plusz amikor megveszed 800 ezertől felfelé bármi) és keresel vele óránkánt 6-ot, mert adózni is kell ám akkor rájössz, hogy azért nagyon nem megérős.

2020. nov. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!