Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Logisztika/Marketing/HR...

Logisztika/Marketing/HR melyik területen érdemes elkezdeni dolgozni?

Figyelt kérdés

Lassan közgazdász diplomám lesz, most mennék multihoz gyakornoknak..

A marketing nem az igazi, az eszem a logisztikát mondja, a szívem a HR-t.Mindig is érdekeltek a munkaügyek, nagyon szeretek az embereknek tanácsot adni, viszont félek, hogy egy idő után ez kevés lesz.

Mit tegyek? :(


2020. nov. 4. 01:11
 1/5 A kérdező kommentje:

Alapjában véve nem vagyok "elemző" típus, rendszerek között nem látom az összefüggéseket és nem is szeretek elmélyedni bennük.

Az emberi kapcsolatok, emberek sorsa jobban érdekel.

Nagyon szorgalmas vagyok, ha van egy célom azt el tudom érni.

2020. nov. 4. 01:15
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik neked tetszik. Hiába mondom, hogy menj logisztikára ha szét unnád magad.
2020. nov. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

A leírás alapján úgy veszem észre, hogy leginkább a HR-t választékát. A HR-hez nagyon kevés önmagában az emberek szeretete, nagyon hálátlan szakma, mindenki utálja őket és feleslegesnek gondolja. Ha ezen felül tudsz emelkedni és hinni abban, hogy van értelme a munkádnak, és minderre hosszú távon is képes vagy, akkor válaszd azt.


A logisztikában ugyanúgy emberekkel foglalkozol egyébként, de az igaz, hogy több az analitikai, szárazabb feladat, mint a HR-ben (egyébként abban is van bőven). A logisztikával, beszerzéssel hosszabb távon jobban lehet keresni.

2020. nov. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem választanám a HRt, de nem azért, mert mások nem szeretik a HReseket, hanem mert nagyon hosszú ideig nagyon alacsony a fizetés (kivételek persze vannak). Jó pár évet le kell húzni kulimunkával.
2020. nov. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

HR, le is írtad miért.

A logisztika jó dolog én beszerző vagyok de előre kell gondolkodni összetettebb szerintem.


De ha csak a pénz miatt akarod választani a logisztikát akkor nem fog tetszeni hamar ki akarsz majd lépni. Válaszd azt ami hozzád közelebb van.

2020. nov. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!