Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ciki ha nem bírom az építőipar...

Ciki ha nem bírom az építőipart, fizikai munkát?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, ahol gyakornok voltam cégnél elküldték az összes gyakornokot a vírus miatt.


Egy haverom ajánlott építőiparban állást, gondoltam a semminél több. 2 hónapja csinálom, de katasztrófa.


Semmi értelmeset nem hall az ember, a kollégák olyan egyszerűek mint a faék, fárasztó/erőltetett poénok, értelmi szint a többségnél nulla.


Komolyan mondom egy konstruktiv beszélgetést nem lehet folytatni senkivel.


Ez mindenhol ilyen?



2020. nov. 9. 14:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

@12:32

A kérdés feltevése félreérthető, a kérdező azt kérdezte hogy "Ciki ha nem bírom az építőipart, fizikai munkát?" miközben azt akarta kérdezni hogy "Ciki ha nem bírom az építőipart, fizikai munkás emberek társaságát?".

2020. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
10. De ezekkel senki nem születik, hanem azért alakulnak ki 90%-ban, mert az ember előtte egész életeben nem sportolt, edzett, mozgott rendszeresen, nem élt egészségesen. A fizikai gyengeség egy választás eredménye, alapvetően nem genetikai.
2020. nov. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

12.


Ahha. Ha hirtelen nősz meg 10-12 centit és szépen emiatt elferdül a gerinced aztán baromi jó választás.


Képzeld, olyat is ismerek, aki nem emelgethet 10 kilókat, mert belső szervi elváltozása van. Marhára ő választotta.

2020. nov. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13.

Én 197 cm vagyok és voltam ehhez 74 kg is tizenévesen. Vézna voltam és gyenge, a bordáim is kilátszottak. Volt gerincferdülésem is. De mégis eljártam edzeni, sportolni, egész sokat kihoztam magamból és mindig próbálom a korlátaimat feszegetni. Most szálkás-sportos alkatom van, 95 kg vagyok. De a legtöbb ember nem csinál semmit ebben a tekintetben, nem sportol, nem mozog. Nincsenek is tisztában a táplálkozás vagy az edzés alapvető információival (amikhez nem kell könyvtárt kiolvasni).


Azért írtam, hogy 90%. Mondtál most egy szép kivételt, igen, ami nem igaz a 90%-ra. De az emberek 90%-a sem genetika miatt kövér. Egyébként aki betegségre fogja a kövérségét vagy más baját, annak is sokszor azt a betegséget is egészségtelen életmód okozta.

2020. nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A sport az nem egyenlo a konditeremmel meg a porokkal izmozassal...



Ha ennyire bennevagy a sportban akkor igazan tudhatnad, hogy bizony nem kifogas ha valaki nem vegezhet fizikai munkat. D

2020. nov. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!