Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » IT-s cégeknél egy viszonylag...

IT-s cégeknél egy viszonylag belépő szintű pozícióba mennyire kell tudni angolul?

Figyelt kérdés

Olvasom a hirdetéseket, van olyan cég ahol csak annyit írnak, hogy a csapaton belül angolul kommunikálnak (elvárt szintet nem). Van ahol kiírják, hogy "fluent" meg "advanced" English, de ez azért szintén nem valami nagy konkrétum.


Alap pozikat nézek, Tech Support, Help/Service desk ahol néha azért szóban is beszélni kell az ügyféllel, de többnyire emailben mennek a dolgok.


2020. nov. 11. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Elvárják, eléggé, h angolulj beszélj, de gyakorlatilag félévente van egy angol dolog., It szakmába alapból kellene, desktop supportként dolgoztam a telekomnál. Gazdaság informatikus diplomám lett idén nyelvvizsga nélkül. Ellehet boldogulni anélkül is.
2020. nov. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Írásban jól kommunikálok, de ha beszélni kell ott még nagyon béna vagyok. Lassan jutnak a szavak az eszembe.
2020. nov. 11. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Én az EPAMnál olyan projekten dolgoztam, ami egy külföldi banknál futott, gyakorlatilag minden meeting angolul futott, a dokumentáció dettó.
2020. nov. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
B2 szinten
2020. nov. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BeefEater ***** válasza:

Multinál általában azt várják, hogy teljesen angolul is el tudd végezni a munkádat, azaz akár a magyar kollégáiddal is angolul beszélj ha érkezik valaki, aki nem beszél magyarul.


Ha írásban elég jó vagy szerintem próbáld meg, úgy is lesz angol teszt, ott majd kiderül. Addig gyakorlásképpen akivel tudsz (barát/barátnő, haverok) beszéljetek angolul.

2020. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!