Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 16 éves fiú vagyok. Tudom,...

16 éves fiú vagyok. Tudom, hogy fiatal vagyok ehhez, de szeretnék viszonylag sok pénzt keresni már most. Már nagyon régóta érdekel ez a téma, mindig is arra vágytam hogy rengeteg pénzem legyen. (Angolul középfoku szinten beszelek ) Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom érettebb vagyok a korombelieknél. Szoktam üzletelni (telefonjavitásokkal, tartozékaikkal), de szeretnék valami komolyabbal pénzt keresni!? Kérem csak azok irjanak akik segitenek akarnak.
2015. dec. 6. 16:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Mi az amit tudsz adni az embereknek? Az emberek szívesen fizetnek azért, ami valamilyen igényüket kielégíti.
2015. dec. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ez a telefonos dolog jó lenne , de nincs vevő köröm..

De én olyanra isngondoltam hogy valamibe befektetek.

Csak nem tudom hogy ez hogy müködik 18 év alatt

2015. dec. 6. 16:29
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
26 éves fiú vagyok. Tudom, hogy fiatal vagyok ehhez, de szeretnék viszonylag sok pénzt keresni már most. Már nagyon régóta érdekel ez a téma, mindig is arra vágytam hogy rengeteg pénzem legyen.
2015. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
*16
2015. dec. 6. 16:34
 5/19 A kérdező kommentje:
Olvasd el mégegyszer
2015. dec. 6. 16:34
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Elég nagyot fogsz majd koppanni, mikor kikerülsz a nagybetűs életbe, és 90ezer Ft-os havni nettó fizetésért robotolsz majd.
2015. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ezt szeretném elkerülni, szóval akkor irj ha tudsz segíteni.
2015. dec. 6. 16:41
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Mark Zuckerberg a Facebook tulajdonosa már viszonylag elég fiatalon dollármilliárdos lett. Értett valamihez, amiben kitalált valamit, aminek hatalmas sikere lett. De soha senki nem mondta neki hogy te csináld ezt meg. Ahogy neked se fogja itt senki megmondani. Hisz miért is mondaná? Akinek van egy jó ötlete, az meg csinálja maga nem? Ez eddig mennyire érthető?
2015. dec. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Teljesen érhető és igazad van.
2015. dec. 6. 16:50
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

"Szoktam üzletelni (telefonjavitásokkal, tartozékaikkal)"

"Ez a telefonos dolog jó lenne , de nincs vevő köröm.."


Már megbocsáss, de mindezt legálisan, adózva csinálod? (nyilván nem, mert 16 év alatt nem lehetsz vállalkozó)


Ha szeretnél komolyabban pénzt keresni, akkor először is törekedj a LEGÁLIS keresetre, aztán pedig előtted az internet: ha még angolul is tudsz, akkor fedezd fel, mi az, amivel LEGÁLISAN tudnál pénzt keresni.


Azért az őszintén érdekelne: mégis milyen segítségre gondoltál? És Nálad mennyi az a rengereg pénz?

2015. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!